Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Канадські та українські лікарі безоплатно оперуватимуть поранених бійців АТО та майданівців

2 травня 2018
2731

Команда канадських лікарів знову прибула в Україну, щоби допомогти пораненим активістам Майдану та нашим воїнам. В Одесі, з 19 по 25 травня, вони спільно з українськими колегами проводитимуть безоплатні пластичні операції.

"Вже вшосте канадські лікарі-волонтери приїжджають в Україну, щоби надати безоплатну допомогу. Пластичні операції проводитимуть на обличчі та верхніх кінцівках, займуться усуненням постравматичних черепно-лицевих деформацій, дефектів м’яких тканин та рубців. За весь час вони безоплатно прооперували більше сотні українських пацієнтів. Вдячна канадським колегам з "Канадсько-Української Фундації" за незмінну підтримку наших пацієнтів та допомогу нашим лікарям!", - сказала в.о. міністра охорони здоров'я доктор Уляна Супрун.

Якщо ви або ваші рідні, друзі, знайомі потребують допомоги - обов’язково звертайтеся за цим номером: 097 952 50 32. Електронна пошта: [email protected]

Звертатися можуть українські військовослужбовці поранені під час військових дій на Сході України та постраждалі учасники Революції Гідності.

Читайте також