Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Як працює програма «Доступні ліки»: новий номер Дайджесту

4 липня 2018
1692

У черговому номері «Дайджесту змін в охороні здоров’я» розповідаємо про принцип роботи і досягнення програми «Доступні ліки», відповідаємо на питання щодо нових вимог до виписування рецептів, розповідаємо, як працює відшкодування ліків у селах України.

«Достатньо однієї цифри, щоб пока­зати успіх програми. За рік пацієнтам видано 21 мільйон рецептів. У програмі сьогодні 239 ліків, їх ви­дають понад 7 800 аптек — це кожна третя аптека країни. Цьогоріч до програми включено ще 15 повністю безоплатних ліків. Таким чином, уже 47 ліків видаються повністю безоплатно, 192 — зі зна­чними знижками. За рік роботи «Доступних ліків», за даними від регіонів, кількість викликів швидкої медичної допомоги зменшилась на 17 тисяч, менше випадків з підозрами на інсульт та інфаркт, з нападами бронхіальної астми.», — ідеться у зверненні в.о. міністра охорони здоров’я доктора Уляни Супрун.

У Дайджесті фельдшери з різних регіонів країни розповідають, як вони реалізують програму «Доступні ліки» на місцях, які є складнощі і як вони їх долають.

Стіннівка

Крім того, у новому номері стіннівки є інформація про впровадження електронного рецепту і актуальні вимоги до закладів первинної медичної допомоги. Також даємо відповіді на запитання щодо нових вимог до виписування рецептів. Закликаємо фахівців надсилати запитання на адресу [email protected]. Відповіді на них ви зможете прочитати в наступних числах Дайджесту.

Восьмий випуск Дайджесту вже надіслано медичним департаментам й управлінням, які мають поширити його у закладах охорони здоров’я. Крім того, Дайджест можна скачати на нашому сайті за посиланням нижче, а також підписатися і отримувати Дайджест на свою персональну скриньку: http://eepurl.com/dckP0D

Переглянути усі випуски дайджесту можна в розділі "Медичним працівникам".