Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Дайджест змін у системі охорони здоров’я: про реформу для фахівців

22 грудня 2017
5922

Вийшла перша національна медична стіннівка — Дайджест змін у системі охорони здоров’я.

«Ми починаємо випускати національну медичну стіннівку для медиків. Будемо розповідати про зміни в системі охорони здоров'я, про важливий досвід громад та окремих закладів. І, звичайно, відповідати на ваші запитання. Просимо вас роздрукувати цю стіннівку на звичайному принтері і повісити там, де у вас зазвичай збираються лікарі. Доступ до інформації про зміни повинен мати кожен медик. Стіннівка має висіти в кожній ординаторській, скрізь, де збираються лікарі», — говорить в.о. міністра Уляна Супрун.

Перший випуск Дайджесту присвячено основним засадам реформи. Також у ньому є історія успіху Балтської ОТГ, де давно готувались до реформи і тільки чекають на підписання відповідного законопроекту Президентом. Звичайно, є й відповіді на запитання, які ми отримували на зустрічах із представниками медичної спільноти.

 

Наступні випуски будуть присвячені плану реформи, автономізації, новому Порядку надання первинної медичної допомоги, роботі з електронною системою та іншим аспектам реформи.

Також ми продовжимо давати відповіді на питання, які хвилюють медичних працівників. Тому закликаємо фахівців надсилати запитання на адресу [email protected]. Ми просимо додавати до листа ім'я, спеціальність, назву закладу та свою фотографію — ми хочемо, щоб усі бачили, що у медичної спільноти є реальні обличчя.

Перший випуск Дайджесту вже надіслано медичним департаментам й управлінням, які мають поширити його у закладах охорони здоров’я. Крім того, Дайджест можна скачати на на нашому сайті за посиланням нижче а також підписатися і отримувати Дайджест на свою персональну скриньку: http://eepurl.com/dckP0D

 

Читайте також