Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

11 лікарень Черкащини отримали медичне обладнання, закуплене МОЗ та Світовим банком – Віктор Ляшко

27 липня 2022
2521

11 лікарень Черкащини отримали медичне обладнання, закуплене МОЗ та Світовим банком. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час робочого візиту на Черкащину. 

11 медичних закладів Черкащини отримали сучасне обладнання, комплектувальники та розхідні матеріали для нього. Це стало можливим завдяки закупівлі Міністерством охорони здоровʼя України та Світовим банком понад 6 тисяч одиниць сучасного обладнання для закладів охорони здоров’я з усіх регіонів країни. Більшість допомоги вже доставлена, зокрема й у Черкаській області. 

“Щодня медичні працівники героїчною працею рятують життя  тисячів українців. Вони міцно тримають свій медичний фронт і для нас є пріоритетом забезпечити їх усім необхідним для роботи. Навіть під час війни ми не зупиняємось та знаходимо можливість для модернізації закладів охорони здоров’я” , – коментує міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.  

До лікарень доставлено 12 систем для вакуумної терапії ран та 15 моніторів пацієнта, 4 портативні рентгенівські апарати, 5 інфузійних насосів, 10 капнографів (з адаптерами повітропроводу для дорослих і дітей та для немовлят).

Додатково, під час війни за окремим механізмом закупівель було придбано в одну із обласних лікарень цифровий рентгенапарат. Апарат вже змонтований та використовується для діагностики.

Упродовж серпня – вересня медзаклади області отримають також:

  • 26 мобільних апаратів УЗД з набором датчиків,
  • 5 комплектів портативних електрокардіографів,
  • 4 мобільні рентгенапарати.

Нагадаємо, що загалом вже закуплено понад 6 тисяч одиниць сучасного обладнання для закладів охорони здоров’я в усіх регіонах. Більша частина цієї закупівлі вже надійшла в Україну. Закупівля критично необхідного обладнання до медичних закладів відбувається у рамках спільних проєктів, які фінансуються Світовим банком у сфері охорони здоров’я України.