Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Накази МОЗ

Категорії

Наказ МОЗ України від 11.10.2021 № 461-к "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби фахівців з питань реформ категорій «Б» в Міністерстві охорони здоров’я України"

11 жовтня 2021
3820

Статус: Чинний

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

11.10.2021 N 461-к

м. Київ

Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби фахівців з питань реформ категорій «Б» в Міністерстві охорони здоровя України

 

Відповідно до Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 р. № 648)

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби фахівців з питань реформ категорій «Б» в Міністерстві охорони здоров’я України:

керівника експертної групи з питань регіонального розвитку та взаємодії Директорату стратегічного планування та координації.

 

2. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби фахівців з питань реформ категорій «Б», що додаються.

 

3. Управлінню по роботі з персоналом забезпечити оприлюднення інформації про оголошення конкурсу на Єдиному порталі вакансій державної служби та офіційному вебсайті Міністерства охорони здоров’я України.

 

4. Провести конкурсний відбір на зазначену вище посаду фахівців з питань реформ у термін, передбачений законодавством.

 

 Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Державний секретар               

Інна СОЛОДКА