Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Накази МОЗ

Категорії

Наказ МОЗ України від 08.09.2021 № 397-к "Про оголошення конкурсу на зайняття посади державної служби фахівців з питань реформ категорії «Б» в Міністерстві охорони здоров’я України"

8 вересня 2021
3885

Статус: Чинний

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

08.09.2021 N 397-к

м. Київ

Про оголошення конкурсу на  зайняття посади державної служби фахівців з питань реформ категорії «Б» в Міністерстві охорони здоров’я України

 

Відповідно до Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року № 648)

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Оголосити конкурс на зайняття посади державної служби фахівців з питань реформ категорії «Б» в Міністерстві охорони здоров’я України

керівника експертної групи з розвитку медсестринства Директорату медичних кадрів, освіти і науки.

 

2. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття посади державної служби фахівців з питань реформ категорії «Б», що додаються.

 

3. Управлінню по роботі з персоналом забезпечити оприлюднення інформації про оголошення конкурсу на Єдиному порталі вакансій державної служби та офіційному вебсайті Міністерства охорони здоров’я України.

 

4. Провести конкурсний відбір на зазначену вище посаду фахівців з питань реформ у термін, передбачений законодавством.

 

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Державний секретар

 

Інна СОЛОДКА