Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Накази МОЗ

Категорії

Наказ МОЗ України від 06.09.2021 № 388-к "Про оголошення конкурсу на зайняття посад державної служби фахівців з питань реформ категорій «Б» і «В» в Міністерстві охорони здоров’я України"

6 вересня 2021
3862

Статус: Чинний

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

06.09.2021 N 388-к

м. Київ

Про оголошення конкурсу на зайняття посад державної служби фахівців з питань реформ категорій «Б» і «В» в Міністерстві охорони здоров’я України

 

Відповідно до Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року № 648)

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Оголосити конкурс на зайняття посад державної служби фахівців з питань реформ категорій «Б» і «В» в Міністерстві охорони здоров’я України:

1) Генерального директора Директорату з розвитку цифрових трансформацій в охороні здоров’я;

2) Генерального директора Директорату високотехнологічної медичної допомоги та інновацій;

3) державного експерта експертної групи з питань високотехнологічної медичної допомоги Директорату високотехнологічної медичної допомоги та інновацій;

4) керівника експертної групи з питань лікування за кордоном Директорату високотехнологічної медичної допомоги та інновацій;

5) державного експерта експертної групи з питань лікування за кордоном Директорату високотехнологічної медичної допомоги та інновацій (2 посади).

 

2. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття посад державної служби фахівців з питань реформ категорій «Б» і «В», що додаються.

 

3. Управлінню по роботі з персоналом забезпечити оприлюднення інформації про оголошення конкурсів на Єдиному порталі вакансій державної служби та офіційному вебсайті Міністерства охорони здоров’я України.

 

4. Провести конкурсний відбір на зазначені вище посади фахівців з питань реформ у термін, передбачений законодавством.

 

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Державний секретар              

Інна СОЛОДКА