Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Інтерв’ю

Доктор Супрун: Подолати середньовіччя вакцинацією

26 січня 2018
2605

МОЗ України разом з партнерами продовжує заходи з подолання кору в Україні і працює над тим, щоби оперативно реагувати на нестачу вакцин в деяких регіонах.  У колонці для "Української правди" в.о. міністра охорони здоров'я доктор Уляна Супрун наголошує, що ненормально, що в 2017 році люди помирають від хвороб, що подолали щепленнями більше 50 років тому.

Кір – не єдина хвороба, від якої українцям потрібен колективний імунний щит. Викликає тривогу рівень охоплення вакцинації від інших інфекцій. На 1 грудня вакцинацією проти поліомієліту було охоплено менше 50% дітей до року, проти кашлюку, дифтерії та правця – також менше 50%, по БЦЖ трохи краще – 75%, гепатит Б – 50%. Ці вакцини в регіонах є. Ми не маємо чекати спалахів інших хвороб, аби захистити себе та своїх рідних.

"Вважаємо інфекційні захворювання проблемою національної безпеки України і впевнені, що правдива та неупереджена інформація є одним з головних інструментів по боротьбі з інфекційними хворобами", - наголосила доктор Супрун.

Докладніше: https://goo.gl/RGTnEz