Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Медичним працівникам

Вийшов новий номер Дайджесту - про організацію приватної практики лікарем-ФОП

24 квітня 2019
5137

У новому номері національної медичної стіннівки розповідаємо  про правила і можливості роботи лікаря первинної допомоги як фізичної особи - підприємця, відповідаємо на поширені питання про зміни в охороні здоров’я, а успішні лікарі-ФОП, які уклали договори з Нацслужбою здоров’я, діляться досвідом.

"Звична для лікарів модель працевлаштування — робота за трудовим договором у комунальному закладі охорони здоров’я — залишилась. Але ’явилась і нова модель, популярна у світі, — приватна практика лікаря, тобто робота у статусі фізичної особи — підприємця. Тепер лікарі-ФОП можуть отримувати фінансування за договором з НСЗУ", - розповідає заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.

У Дайджесті даємо покрокову інструкцію, що необхідно зробити, аби відкрити приватну практику, і за якими правилами працюють лікарі-ФОП на первинці, які уклали договори з Національною службою здоров’я. Лікарі-ФОП розповідають про свій досвід, складнощі та переваги такої діяльності.

Крім того, у новому номері стіннівки є інструкція з виписування електронного рецепту на “Доступні ліки” і відповіді на поширені запитання щодо роботи умовах трансформації системи охорони здоров’я. Закликаємо фахівців надсилати запитання на адресу [email protected]. Відповіді на них ви зможете прочитати в наступних числах Дайджесту.

П’ятнадцятий випуск Дайджесту вже надіслано медичним департаментам й управлінням, які мають поширити його у закладах охорони здоров’я. Крім того, Дайджест можна скачати на нашому сайті за посиланням нижче, а також ви можете підписатися і отримувати Дайджест на свою персональну скриньку: http://eepurl.com/dckP0D

Переглянути всі випуски дайджесту можна в розділі "Медичним працівникам": Дайджест змін у системі охорони здоров’я

Читайте також