Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Медичним працівникам

Моніторинг і ведення випадків сексуального та домашнього насилля у практиці лікарів первинної ланки: Перша психологічна допомога в кабінеті лікаря

8 листопада 2023
755

На платформі Академії НСЗУ стартував новий курс «Перша психологічна допомога (ППД) у кабінеті сімейного лікаря (за протоколом ВООЗ)», який є продовженням курсу «Моніторинг і ведення випадків сексуального насильства в різних вікових категоріях у практиці лікарів первинної ланки».

Для кого курс

Цей модуль буде корисний і цікавий як лікарям сімейної практики, так і всім тим, хто надає медичну допомогу людям, які пережили надзвичайно стресову ситуацію.

Про що курс

Під час курсу йтиметься про принципи та структуру надання першої психологічної допомоги (ППД), а також про:

  • Загальні принципи надання кризової допомоги.
  • Алгоритм перенаправлення та скерування.
  • Як потурбуватись про себе та колег після надання кризової допомоги?
  • Алгоритм надання допомоги (комунікація із людьми у стані дистресу, принципи дії ППД). 
  • Особливості ППД для дітей та підлітків.
  • Людей, які потребують особливої уваги, та фактори ризику.

За понад два тижні з моменту запуску курсу «Перша психологічна допомога (ППД) у кабінеті сімейного лікаря (за протоколом ВООЗ)» на платформі Академії НСЗУ майже 700 лікарів вже зареєструвалися на курс, з яких 421 отримав свій сертифікат. 

Зареєструватися на безоплатне проходження курсу можна за посиланням: https://academy.nszu.gov.ua/course/view.php?id=203

Після завершення курсу видається сертифікат, що дорівнює 2 балам БПР.

Зверніть увагу: пройти курс «Перша психологічна допомога (ППД) у кабінеті сімейного лікаря (за протоколом ВООЗ)» можна як окремо, так і після курсу «Моніторинг і ведення випадків сексуального насильства в різних вікових категоріях у практиці лікарів первинної ланки».

Довідка: курс підготувала сертифікована тренерка з Першої психологічної допомоги за стандартами ВООЗ Ірина Номеровська у співпраці з Центром гідності дитини Українського католицького університету спільно з Академією НСЗУ за підтримки Світового банку та Посольства Швейцарії.