Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Медичним працівникам

Безкоштовний онлайн курс “Роль лікаря у запобіганні, виявленні та реагуванні на випадки насильства над дітьми”

26 листопада 2019
2146

На “Prometheus” стартував безкоштовний онлайн курс “Роль лікаря у запобіганні, виявленні та реагуванні на випадки насильства над дітьми”.

Весь матеріал курсу ви можете отримувати у зручний для вас час

Всі учасники, які успішно пройдуть навчальний матеріал для експертного рівня, одержать сертифікат. Він може бути підставою для отримання додаткових атестаційних балів безперервного професійного розвитку медичних працівників. 

Курс був розроблений на основі матеріалів американських лікарів-експертів з питань виявлення та реагування на випадки насильства (Lori Frasier та Vincent Palusci), відповідно до чинної української нормативно-правової бази. Навчальна база пройшла перевірку лікарями-практиками, які є сертифікованими тренерами за програмою «Роль медичного працівника в системі захисту дітей. Реагування на випадки насильства».

Для кого він?

Для педіатрів, сімейних лікарів, медсестер, хірургів, працівників швидкої допомоги, травматологів, неврологів, окулістів, гінекологів в Україні та соціальних працівників. 

При реєстрації ви можете обрати рівні: базовий та експертний. Базовий підходить для людей без медичної освіти. 

Цей онлайн-курс реалізується в межах проєкту «Дитинство без насильства» за підтримки Посольства Швейцарії в Україні, Швейцарського бюро співробітництва в Україні.

  • Ознайомитеся з темою захисту дітей від насильства та зможете оперувати основними поняттями.
  • Зрозумієте вплив насильства на розвиток дитини, її здоров’я, соціальну поведінку, а також економічні наслідки насильства для держави.
  • Опануєте здатністю виявляти ознаки фізичного, сексуального насильства над дітьми та нехтування.
  • Зможете розрізняти поведінку дітей, що може свідчити про вчинене щодо них насильство.
  • Знатимете, як здійснювати огляд дитини та основні принципи та методи збору інформації у виявленні випадків насильства.
  • Знатимете покрокові дії під час виявлення випадків насильства над дітьми.
  • Зможете заповнювати форми повідомлення про виявлення випадків насильства.
  • Знатимете основних суб’єктів, які мають ключову роль у виявленні та реагуванні на випадки насильства над дітьми, їхні функції та повноваження.

Додатково зі структурою курсу ви можете ознайомитися за посиланням: https://tinyurl.com/uk3mksr