Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Керівництво

Категорії

СВІТЛАНА ШАТАЛОВА

8 квітня 2020
9825

СВІТЛАНА ШАТАЛОВА 

Заступниця Міністра охорони здоров'я України

 

Народилася 11 вересня 1983 року

Заміжня, виховує 12-річного сина, вільно володіє англійською мовою. Має більше 8 років управлінського досвіду.

 

Освіта:

2006 - Національний авіаційний університет за спеціальністю «Облік і аудит», кваліфікація – економіст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності

2017 - Tepper School of Business при університеті Карнеги-Меллон (Пітсбург, штат Пенсильванія, США).

2017 - Public Leadership Programme на базі Центру підвищення кваліфікації Наньянського технологічного університету в м. Сінгапур, Республіка Сінгапур.

2018 - Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ) за спеціальністю «Бізнес-адміністрування», кваліфікація-магістр з бізнес-адміністрування (МВА). Диплом з відзнакою.

 

Додаткова освіта:

Міжнародний сертифікат CAP (Certified Accounting Practitioner), курси DipIFR, діючий член Української асоціації бухгалтерів і аудиторів.

 

Професійна діяльність:

З 2004 по 2012 - займала різні посади від фахівця з роботи з контролюючими органами до начальника управління роботи з промисловими споживачами і енергогенераціями в Департаменті бухгалтерського обліку і звітності в ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України.

З 2012 по 2017 рік - працювала заступником директора з фінансово-економічних питань державного підприємства «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів». У підпорядкуванні 8 відділів – економіки і планування, оплати праці, зовнішньоекономічної діяльності, митного оформлення вантажів, постачання, відділ збуту, внутрішнього аудиту, сертифікації і документообігу. Координувала та контролювала роботу бухгалтерії. 

З квітня 2017 по червень 2019 року – була заступником голови Одеської обласної державної адміністрації з економічних питань

З червня 2019 по жовтень 2019 року - виконуюча обов’язки Голови Одеської обласної державної адміністрації.