Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Оголошення та анонси

Україна

Позика 8475-UA

Проект «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»

Міністерство охорони здоров’я України

Вакансія: Консультант з комунікаційної підтримки реформ

(пакет № IC-4.16)

Уряд України отримав від Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку позики на фінансування проектів «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей», «Додаткове фінансування проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей», «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні» (далі – Проекти), і має намір витратити частину цієї позики для оплати консультаційних послуг Консультанта з Консультант з комунікаційної підтримки реформ.

Консультаційні послуги включають надання та координація технічної/консультаційної підтримки МОЗ для підвищення обізнаності експертного середовища та широкої громадськості у заходах МОЗ з реформування системи охорони здоров’я та реагування на надзвичайну ситуацію        COVID-19, а також популяризації спільних зі Світовим банком проектів. Детальний перелік послуг наведено в Технічному завданні, що додається.

Міністерство охорони здоров’я України запрошує правомочних індивідуальних консультантів (далі – Консультанти) висловити свою зацікавленість щодо надання вищезазначених Послуг. Зацікавлені консультанти мають надати інформацію, яка демонструє, що вони мають необхідну кваліфікацію та відповідний досвід для виконання цих Послуг.

Мінімальні кваліфікаційні вимоги для включення до "короткого списку" наступні:

  • не менше 5 років досвіду у сфері зв'язків з громадськістю / стратегічних комунікацій / досліджень громадської думки;
  • доведений досвід планування та впровадження комунікаційних кампаній для різних вікових та соціальних груп громадськості (надати портфоліо: посилання на проекти, плани кампаній, матеріали використані у кампанії, опис своєї  участі в них, та результати);
  • досвід співпраці з державними посадовими особами та професійними середовищами;
  • доведений досвід у написанні прес-релізів, статей і матеріалів для друкованих та електронних засобів масової інформації (надати портфоліо – посилання на електронні видання, скріншоти/копії публікацій, тощо);
  • володіння ПК (MS Office);
  • вільне володіння українською мовою;
  • робочий рівень володіння англійською мовою.

Бажана кваліфікація:

  • вища освіта у сфері зв'язків з громадськістю / журналістики / політології / психології / соціальних наук або іншої суміжної сфери;
  • участь у міжнародних проектах в якості консультанта зі зв'язків з громадськістю / комунікацій;
  • досвід проведення тренінгів у сфері зв’язків з громадськістю.

Зацікавленим консультантам необхідно звернути увагу на п. 1.9 Керівництва з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку», затвердженого в січні 2011 року, (переглянутого у липні 2014 р.) («Керівництво із закупівлі послуг консультантів»), в якому визначається політика Світового Банку щодо конфлікту інтересів. Консультант зобов'язується дотримуватися політики Банку щодо корупційної практики і шахрайства.

Відбір кандидатів здійснюється відповідно до процедури відбору індивідуальних консультантів, що викладена в Керівництві із закупівлі послуг консультантів.

Додаткова інформація може бути отримана за адресою, зазначеною нижче з 10:00 до 17:00.

Висловлення зацікавленості у вигляді резюме українською мовою просимо направляти до 16:45 23 вересня 2021 р. електронною поштою (в темі зазначити: «пакет № IC-4.16»), або подати особисто за наступною адресою:

Міністерство охорони здоров’я України

вул. Грушевського, 7, Київ, 01601, Україна,

Офіс Групи консультаційної підтримки Проекту (ГКПП)

Ел. пошта: [email protected], копія на [email protected]

 

Запит на надання висловлень зацікавленості (Консультаційні послуги – індивідуальний консультант)