Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Оголошення та анонси

Україна

Позика 8475-UA

Проект «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»

Міністерство охорони здоров’я України

Вакансія: Консультант з технічного супроводу комунікаційної підтримки реформ

(пакет № IC-4.15)

 

Уряд України отримав від Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку позики на фінансування проектів «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей», «Додаткове фінансування проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей», «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні» (далі – Проекти), і має намір витратити частину цієї позики для оплати консультаційних послуг Консультанта з технічного супроводу комунікаційної підтримки реформ.

Консультаційні послуги включають надання консультаційної підтримки та технічного супроводу підтримки МОЗ для забезпечення посилення його комунікаційної спроможності. Детальний перелік послуг наведено в Технічному завданні, що додається.

Міністерство охорони здоров’я України запрошує правомочних індивідуальних консультантів (далі – Консультанти) висловити свою зацікавленість щодо надання вищезазначених Послуг. Зацікавлені консультанти мають надати інформацію, яка демонструє, що вони мають необхідну кваліфікацію та відповідний досвід для виконання цих Послуг.

Мінімальні кваліфікаційні вимоги для включення до "короткого списку" наступні:

  • не менше 3 років досвіду у сфері графічного дизайну;
  • володіння пакетом програм Adobe: Illustrator, Premiere, After Effects, InDesign, Photoshop;
  • не менше 2 років досвіду підготовки візуальних рішень для публікацій у соціальних мережах або створення текстового та візуального контенту для соціальних сторінок в соціальних мережах;
  • підтверджений досвід (надати ел.макет та друкований примірник (скан), чи посилання на відповідну публікацію в мережі, якщо видання гібридне) верстки та публікування (чистової підготовки) друкованих матеріалів (періодичні офлайн видання - журнали, газети);
  • підтверджений досвід (надати набір електронних макетів та скріншотів) розробки адаптивних (для різних мереж) макетів для рубрик в соц. мережах.

Бажана кваліфікація:

  • підтверджене навчання програмам з графічного дизайну.

 Обов’язково надіслати разом із резюме Портфоліо робіт.

Зацікавленим консультантам необхідно звернути увагу на п. 1.9 Керівництва з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку», затвердженого в січні 2011 року, (переглянутого у липні 2014 р.) («Керівництво із закупівлі послуг консультантів»), в якому визначається політика Світового Банку щодо конфлікту інтересів. Консультант зобов'язується дотримуватися політики Банку щодо корупційної практики і шахрайства.

Відбір кандидатів здійснюється відповідно до процедури відбору індивідуальних консультантів, що викладена в Керівництві із закупівлі послуг консультантів.

Додаткова інформація може бути отримана за адресою, зазначеною нижче з 10:00 до 17:00.

Висловлення зацікавленості у вигляді резюме українською мовою просимо направляти до 16:45 23 вересня 2021 р. електронною поштою (в темі зазначити: «пакет № IC-4.15»), або подати особисто за наступною адресою:

Міністерство охорони здоров’я України

вул. Грушевського, 7, Київ, 01601, Україна,

Офіс Групи консультаційної підтримки Проекту (ГКПП)

Ел. пошта: [email protected], копія на [email protected]

 

 

Запит на надання висловлень зацікавленості (Консультаційні послуги – індивідуальний консультант)