Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Оголошення та анонси

Україна

Позика 8475-UA

Проект «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»

Міністерство охорони здоров’я України

Вакансія: Консультант з питань поводження з медичними відходами

(пакет № IC-3.10)

Уряд України отримав від Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку позику «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні» (далі – Проект), і має намір витратити частину цієї позики для оплати консультаційних послуг Консультанта з питань поводження з медичними відходами.

Консультаційні послуги включають надання консультаційної підтримки МОЗ та технічного супроводу у сфері поводження з медичними відходами під час реалізації Проєкту. Детальний перелік послуг наведено в Технічному завданні, що додається.

Міністерство охорони здоров’я України запрошує правомочних індивідуальних консультантів (далі – Консультанти) висловити свою зацікавленість щодо надання вищезазначених Послуг. Зацікавлені консультанти мають надати інформацію, яка демонструє, що вони мають необхідну кваліфікацію та відповідний досвід для виконання цих Послуг.

Мінімальні кваліфікаційні вимоги для включення до "короткого списку" наступні:

  • вища освіта в одній із галузей: екології та охороні навколишнього середовища, охороні здоров’я чи іншій релевантній дисципліні;
  • щонайменше 5 років досвіду у сфері нагляду за дотриманням екологічних питань проєктів, що фінансуються міжнародними фінансовими та донорськими організаціями, в частині поводження з медичними відходами;
  • навички роботи з ПК, в т.ч. MS Office;
  • вільне володіння українською мовою;
  • робочий рівень володіння англійською мовою.

Бажана кваліфікація:

  • досвід співпраці з посадовими особами центральних та місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, тощо;
  • досвід виконання завдань щодо забезпечення дотримання екологічних та соціальних вимог у Проєктах, що фінансуються Світовим банком/ЄБРР/ЄІБ тощо.

Зацікавленим консультантам необхідно звернути увагу на п. 1.9 Керівництва з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку», затвердженого в січні 2011 року, (переглянутого у липні 2014 р.) («Керівництво із закупівлі послуг консультантів»), в якому визначається політика Світового Банку щодо конфлікту інтересів. Консультант зобов'язується дотримуватися політики Банку щодо корупційної практики і шахрайства.

Відбір кандидатів здійснюється відповідно до процедури відбору індивідуальних консультантів, що викладена в Керівництві із закупівлі послуг консультантів.

Додаткова інформація може бути отримана за адресою, зазначеною нижче з 10:00 до 17:00.

Висловлення зацікавленості у вигляді резюме українською мовою просимо направляти до 16:45 08 жовтня 2021 р. електронною поштою (в темі зазначити: «пакет № IC-3.10»), або подати особисто за наступною адресою:

Міністерство охорони здоров’я України

вул. Грушевського, 7, Київ, 01601, Україна,
Офіс Групи консультаційної підтримки Проекту (ГКПП)

Ел. пошта: [email protected], копія на [email protected]

Запит на надання висловлень зацікавленості (Консультаційні послуги – індивідуальний консультант)