Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Оголошення та анонси

Україна

Позика 8475-UA

Проект «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»

Міністерство охорони здоров’я України

Вакансія: Консультант з питань розвитку екстреної медичної допомоги

(пакет № IC-5.9.13)

Уряд України отримав від Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку позику № 8475-UA на фінансування проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» (далі – Проект) та «Додаткове фінансування проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» (далі – ДФ Проекту) і має намір витратити частину цієї позики для оплати консультаційних послуг Консультанта з питань розвитку екстреної медичної допомоги.

Консультаційні послуги включають надання консультативної та технічної підтримки МОЗ послуг з питань розвитку ЕМД на рівні МОЗ та відділень ЕМД в опорних лікарнях  у рамках Проекту та ДФ Проекту. Детальний перелік послуг наведено в Технічному завданні, що додається.

Міністерство охорони здоров’я України запрошує правомочних індивідуальних консультантів (далі – Консультанти) висловити свою зацікавленість щодо надання вищезазначених Послуг. Зацікавлені консультанти мають надати інформацію, яка демонструє, що вони мають необхідну кваліфікацію та відповідний досвід для виконання цих Послуг.

Мінімальні кваліфікаційні вимоги для включення до "короткого списку" наступні:

  • вища освіта (спеціаліст/магістр) у сфері охорони здоров’я / публічного управління та адміністрування / менеджменту в охороні здоров’я;
  • досвід у сфері реформування екстреної (невідкладної) медичної допомоги у співпраці з міжнародними партнерами/донорами;
  • досвід у питаннях моделювання процесів реформування системи охорони здоров’я або окремих її напрямків;
  • досвід взаємодії з державними та/або місцевими органами влади;
  • вільне володіння українською мовою;
  • робочий рівень володіння англійською мовою;
  • володіння ПК (MS Office), знання пакетів програмного забезпечення для аналізу даних (Power BI або еквівалент).

Бажана кваліфікація:

  • навички роботи з нормативно-правовою базою у сфері охорони здоров’я (аналіз, розробка нормативно-правових актів тощо);
  • проходження міжнародного навчання та/або стажування з питань організації та надання екстреної медичної допомоги.

Зацікавленим консультантам необхідно звернути увагу на п. 1.9 Керівництва з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку», затвердженого в січні 2011 року, (переглянутого у липні 2014 р.) («Керівництво із закупівлі послуг консультантів»), в якому визначається політика Світового Банку щодо конфлікту інтересів. Консультант зобов'язується дотримуватися політики Банку щодо корупційної практики і шахрайства.

Відбір кандидатів здійснюється відповідно до процедури відбору індивідуальних консультантів, що викладена в Керівництві із закупівлі послуг консультантів.

Додаткова інформація може бути отримана за адресою, зазначеною нижче з 10:00 до 17:00.

Висловлення зацікавленості у вигляді резюме українською мовою просимо направляти до 16:45 01 жовтня 2021 р. електронною поштою (в темі зазначити: «пакет № IC-5.9.13»), або подати особисто за наступною адресою:

Міністерство охорони здоров’я України

вул. Грушевського, 7, Київ, 01601, Україна,
Офіс Групи консультаційної підтримки Проекту (ГКПП)

Ел. пошта: [email protected], копія на [email protected]

Запит на надання висловлень зацікавленості (Консультаційні послуги – індивідуальний консультант)