Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Оголошення та анонси

Оголошення 28 листопада 2019, 11:30 м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
28 листопада 11:30

Запит на надання висловлень зацікавленості

(Консультаційні послуги – індивідуальний консультант)

Україна

Позика 8475-UA

Проект «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»

Міністерство охорони здоров’я України

Вакансія: Консультант з технічного супроводу комунікаційної підтримки реформ

(пакет № IC-4.10)

 

Уряд України отримав від Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку позику № 8475-UA на фінансування проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» (далі – Проект) і має намір витратити частину цієї позики для оплати консультаційних послуг Консультанта з технічного супроводу комунікаційної підтримки реформ.

 

Консультаційні послуги включають: Консультування та надання технічної підтримки МОЗ в питаннях розробки візуальних концепцій та дизайну інформаційних матеріалів, що використовуються для підтримки комунікацій, що направлені на висвітлення процесу реформи системи охорони здоров’я для різних зацікавлених сторін. Детальний перелік послуг наведено в Технічному завданні, що додається.

 

Міністерство охорони здоров’я України запрошує правомочних індивідуальних консультантів (Консультантів) висловити свою зацікавленість щодо надання вищезазначених Послуг. Зацікавлені консультанти мають надати інформацію, яка демонструє, що вони мають необхідну кваліфікацію та відповідний досвід для виконання цих Послуг.

 

Мінімальні кваліфікаційні вимоги для включення до "короткого списку" наступні:

 

· Підтверджене навчання у сфері дизайну;

 

· Не менше 2 років досвіду у відповідних сферах, що пов’язані з оформленням інформаційних та/або навчальних матеріалів, та/або візуальних рішень для публікацій у соціальних мережах;

 

· Високий рівень володіння програмою Power Point;

 

· Вільне володіння українською мовою.

 

Додаткова бажана кваліфікація:

 

- Підтверджене навчання програмам з графічного дизайну;

 

- Надіслане разом із резюме Портфоліо робіт.

 

Зацікавленим консультантам необхідно звернути увагу на п. 1.9 Керівництва з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку», затвердженого в січні 2011 року, (переглянутого у липні 2014 р.) («Керівництво із закупівлі послуг консультантів»), в якому визначається політика Світового Банку щодо конфлікту інтересів. Консультант зобов'язується дотримуватися політики Банку щодо корупційної практики і шахрайства.

 

Відбір кандидатів здійснюється відповідно до процедури відбору індивідуальних консультантів, що викладена в Керівництві із закупівлі послуг консультантів.

 

Додаткова інформація може бути отримана за адресою, зазначеною нижче з 10:00 до 17:00.

 

Висловлення зацікавленості у вигляді резюме українською мовою просимо направляти до 18:00 12 грудня 2019 р. електронною поштою (в темі зазначити:«пакет № IC-4.10»), або подати особисто за наступною адресою:

 

Міністерство охорони здоров’я України

вул. Грушевського, 7, Київ, 01601, Україна,
Офіс Групи консультаційної підтримки Проекту (ГКПП)

Ел. пошта: [email protected], копія на [email protected]