Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Оголошення та анонси

Оголошення 28 листопада 2019, 11:30 м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
28 листопада 11:30

Запит на надання висловлень зацікавленості

(Консультаційні послуги – індивідуальний консультант)

Україна

Позика 8475-UA

Проект «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»

Міністерство охорони здоров’я України

Вакансія: Консультант з оцінки ефективності етапів впровадження реформ у системі охорони здоров’я

(пакет № IC-6.11)

 

Уряд України отримав від Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку позику № 8475-UA на фінансування проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» (далі – Проект) і має намір витратити частину цієї позики для оплати консультаційних послуг Консультанта з оцінки ефективності етапів впровадження реформ у системі охорони здоров’я.

 

Консультаційні послуги включають: Консультування та надання технічної підтримки МОЗ в підтримці процесу впровадження реформ у системі охорони здоров’я в напрямку оцінки ефективності перебігу реформи, моніторингу її етапів та надання рекомендацій МОЗ щодо покращення цих процесів. Детальний перелік послуг наведено в Технічному завданні, що додається.

 

Міністерство охорони здоров’я України запрошує правомочних індивідуальних консультантів (Консультантів) висловити свою зацікавленість щодо надання вищезазначених Послуг. Зацікавлені консультанти мають надати інформацію, яка демонструє, що вони мають необхідну кваліфікацію та відповідний досвід для виконання цих Послуг.

 

Мінімальні кваліфікаційні вимоги для включення до "короткого списку" наступні:

 

· Вища освіта у сфері менеджменту або фінансів, або економіки або державного управління або соціальних наук чи за іншим релевантним завданням фахом;

 

· Щонайменше 3 років досвіду в управлінні проектами або управлінні реформами або у стратегічному плануванні, або оцінці ефективності етапів впровадження реформ чи проектів;

 

· Щонайменше 3 роки досвіду роботи в міжнародних проектах або проектах зі стратегічного планування або впровадження реформ за підтримки міжнародних організацій;

 

· Володіння ПК (MS Office);

 

· Вільне володіння українською мовою;

 

· Робочий рівень володіння англійською мовою (щонайменше Intermediate).

 

Додаткова бажана кваліфікація:

 

· Досвід роботи у сфері реформування системи охорони здоров'я.

 

· Досвід законотворчої та нормотворчої роботи у сфері охорони здоров'я.

 

· Досвід ведення програм/проектів у сфері охорони здоров'я.

 

· Досвід розбудови систем охорони здоров’я в інших країнах.

 

· Досвід роботи з державними та місцевими органами влади, місцевого самоврядування та співпраці з донорськими організаціями;

 

· Навички в розробці та проведенні досліджень в сфері охорони здоров'я і соціальній сфері.

 

Зацікавленим консультантам необхідно звернути увагу на п. 1.9 Керівництва з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку», затвердженого в січні 2011 року, (переглянутого у липні 2014 р.) («Керівництво із закупівлі послуг консультантів»), в якому визначається політика Світового Банку щодо конфлікту інтересів. Консультант зобов'язується дотримуватися політики Банку щодо корупційної практики і шахрайства.

 

Відбір кандидатів здійснюється відповідно до процедури відбору індивідуальних консультантів, що викладена в Керівництві із закупівлі послуг консультантів.

 

Додаткова інформація може бути отримана за адресою, зазначеною нижче з 10:00 до 17:00.

 

Висловлення зацікавленості у вигляді резюме українською мовою просимо направляти до 18:00 12 грудня 2019 р. електронною поштою (в темі зазначити:«пакет № IC-6.11»), або подати особисто за наступною адресою:

 

Міністерство охорони здоров’я України

вул. Грушевського, 7, Київ, 01601, Україна,
Офіс Групи консультаційної підтримки Проекту (ГКПП)

Ел. пошта: [email protected], копія на [email protected]