Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Оголошення та анонси

Оголошення 02 вересня 2019, 11:00 м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
02 вересня 11:00

ЗАПИТ НА НАДАННЯ ВИСЛОВЛЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ
(КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ – ВІДБІР КОМПАНІЙ)
ПОДОВЖЕННЯ

УКРАЇНА
Міністерство охорони здоров'я України
Проект "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей"
Позика № 8475-UA

 

Назва договору: Юридична підтримка розробки та супроводу нормативно-правових актів, які потрібні для реалізації медичних гарантій у 2020 році

 

Номер договору: (відповідно до плану закупівель): CQ-2.9

 

Уряд України отримав від Світового банку позику на фінансування проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" і має намір витратити частину цієї позики для оплати консультаційних послуг.

 

Консультаційні послуги (далі – Послуги) включають, але не обмежуються, наступним:

 

Консультант має надати консультаційну юридичну підтримку під час розробки та супроводу НПА під модель програми медичних гарантій (ПМГ) у 2020 році:

 

1. Впровадженням ПМГ на 2020 рік та її бюджетне фінансування;

 

2. Впровадження нових механізмів фінансування та контрактування НСЗУ суб’єктів господарювання у сфері охорони здоров’я за видами медичної допомоги в ПМГ;

 

3. Правові відносини взаємодії розпорядника коштів, надавача послуг та пацієнта при подальшому розвитку системи електронного здоров’я.

 

Орієнтовний термін надання Послуг – 3 місяці з дати підписання договору.

 

Детальний перелік послуг наведено в Технічному завданні, що додається.

 

Міністерство охорони здоров'я України цим запрошує правомочні консультаційні компанії (далі – Консультанти) висловити свою зацікавленість щодо надання вищезазначених Послуг. Зацікавлені консультанти мають надати інформацію, яка демонструє, що вони мають необхідну кваліфікацію та відповідний досвід для виконання цих Послуг.

 

Критерії включення Консультантів до «короткого списку» наступні:

 

- Юридична особа, зареєстрована в Україні.

 

- Мінімум 5 років професійної діяльності.

 

- Досвід надання юридичних консультацій уряду України у сфері розроблення та (або) впровадження політик в галузі охорони здоров’я.

 

- Досвід розробки та супроводження прийняття проектів нормативно-правових актів в галузі охорони здоров’я

 

Зацікавленим консультантам необхідно звернути увагу на п. 1.9 "Керівництва з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку", затвердженого в січні 2011 року (переглянутого у липні 2014 р.) ("Керівництво із закупівлі послуг консультантів"), в якому визначається політика Світового Банку щодо конфлікту інтересів.

 

Консультанти можуть об'єднуватися з іншими компаніями у формі об'єднання компаній або на умовах субпідряду з метою підвищення їх кваліфікації.

 

Відбір консультантів здійснюватиметься відповідно до процедури відбору на основі кваліфікації консультанта (CQS) відповідно до Керівництва із закупівлі послуг консультантів.

 

Додаткова інформація може бути отримана за адресою, зазначеною нижче у робочій час з 10:00 до 17:00 місцевого часу.

 

Висловлення зацікавленості у письмовому вигляді просимо направляти на адресу зазначену нижче (поштою, або електронною поштою, або особисто) до 17:00 за місцевим часом 09 вересня 2019 р. У разі надсилання висловлення зацікавленості електронною поштою обов’язково зазначте у темі листа назву та номер договору: «CQ-2.9 Юридична підтримка розробки та супроводу нормативно-правових актів, які потрібні для реалізації медичних гарантій у 2020 році».

 

Міністерство охорони здоров’я України

вул. Грушевського, 7, Київ, 01601, Україна,
Офіс Групи консультаційної підтримки Проекту (ГКПП)

Ел. пошта: [email protected], з копією на [email protected]