Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Оголошення та анонси

Оголошення 05 серпня 2019, 09:15 м. Київ, вул. Грушевського, 7
05 серпня 09:15

Запит на надання висловлень зацікавленості
(Консультаційні послуги – індивідуальний консультант)

 

Україна
Позика 8475-UA
Проект «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»
Міністерство охорони здоров’я України

Вакансія: Консультант із взаємодії із засобами масової інформації
(пакет № IC-4.1.2)

 

Уряд України отримав від Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку позику № 8475-UA на фінансування проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» (далі - Проект) і має намір витратити частину цієї позики для оплати консультаційних послуг “Консультант із взаємодії із засобами масової інформації ”.

 

Консультаційні послуги включають надання консультаційної підтримки МОЗ у налагодженні взаємодії із засобами масової інформації та у підвищенні обізнаності експертного середовища та широкої громадськості щодо прогресу та досягнень, що відбулися в рамках реалізації Проекту. Детальний перелік послуг наведено в Технічному завданні, що додається.

 

Міністерство охорони здоров’я України запрошує правомочних індивідуальних консультантів (Консультантів) висловити свою зацікавленість щодо надання вищезазначених Послуг. Зацікавлені консультанти мають надати інформацію, яка демонструє, що вони мають необхідну кваліфікацію та відповідний досвід для виконання цих Послуг.

 

Мінімальні кваліфікаційні вимоги для включення до "короткого списку" наступні:

 

- Вища освіта у сфері зв'язків з громадськістю /журналістики / політології /гуманітарних наук або іншої релевантної сфери;

 

- Не менше 5 років досвіду у сфері зв'язків з громадськістю / стратегічних комунікацій / досліджень громадської думки;

 

- Досвід розробки та/або координації комплексних інформаційних кампаній у засобах масової інформації на національному та/або регіональному рівнях;

 

- Досвід у написанні прес-релізів, статей і матеріалів для друкованих та електронних засобів масової інформації (для ознайомлення з матріалами надати посилання на відповідні публікації (у разі наявності матеріала у вільному доступі або фотокопії опублікаваних матеріалів);

 

- Досвід щодо організації публікацій та інтерв’ю (надати приклади відповідних публікацій);

 

- Вільне володіння українською мовою.

 

Додаткова бажана кваліфікація:

 

- Володіння англійською мовою на рівні Upper Intermediate або вище

 

Зацікавленим консультантам необхідно звернути увагу на п. 1.9 Керівництва з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку», затвердженого в січні 2011 року, (переглянутого у липні 2014 р.) («Керівництво із закупівлі послуг консультантів»), в якому визначається політика Світового Банку щодо конфлікту інтересів. Консультант зобов'язується дотримуватися політики Банку щодо корупційної практики і шахрайства.

 

Відбір кандидатів здійснюється відповідно до процедури відбору індивідуальних консультантів, що викладена в Керівництві із закупівлі послуг консультантів.

 

Додаткова інформація може бути отримана за адресою, зазначеною нижче з 10:00 до 17:00.

 

Висловлення зацікавленості у вигляді резюме українською мовою просимо направляти до 17:00 22 серпня 2019 р. електронною поштою (в темі зазначити:«пакет № IC‑4.1.2, вакансія «Консультант із взаємодії із засобами масової інформації»), або подати особисто за наступною адресою:

 

Міністерство охорони здоров’я України

вул. Грушевського, 7, Київ, 01601, Україна,
Офіс Групи консультаційної підтримки Проекту (ГКПП)

Ел. пошта: [email protected], з копією на [email protected]