Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Оголошення та анонси

24 квітня в Ужгороді  відбудеться публічна консультація. На зустрічі лікарі,  керівники медичних закладів і управлінці у сфері охорони здоров’я разом з експертами МОЗ України обговорять нові правила, за якими працюватимуть українські лікарі.

 

ДЛЯ КОГО ЗУСТРІЧ І ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ

Взяти участь у публічній консультації запрошуємо лікарів,  керівників медичних закладів і управлінців у сфері охорони здоров’я з Ужгорода і Закарпатської області. Для фахівців з Закарпатської області передбачена компенсація проїзду.

Зустріч відбудеться 24 квітня з 13:30 до 17:00  в Ужгородському національному університеті (м. Ужгород, пл. Народна 3).

Щоби взяти участь у публічній консультації, заповніть заявку за посиланням.

Також участь у зустрічі можуть взяти представники ЗМІ. Акредитація для ЗМІ за посиланням.

 

ЯКІ ПИТАННЯ ОБГОВОРЮВАТИМУТЬ НА ЗУСТРІЧІ

Міністерство охорони здоров’я України презентує концепцію ліцензування лікарів і впровадження безперервного професійного розвитку. Також  разом з лікарями буде обговорено такі ключові питання змін: 1) критерії відбору та вимоги до членів Ліцензійної ради, 2) процедура формування Ліцензійної ради, 3) критерії автоматичного продовження ліцензії на новий строк та позбавлення ліцензії, 4) особливості перехідного періоду для лікарів, що практикують.  

Результати зустрічі, а саме усі пропозиції та зауваження будуть враховані в процесі підготовки відповідного законопроекту.

Нагадаємо, проект Концепції професійного ліцензування лікарів в Україні пройшов громадське обговорення, його підготовлено до розгляду Кабінетом Міністрів України.  Запровадження професійного ліцензування лікарів є компонентом середньострокового плану пріоритетних дій Уряду на період 2019-2022 років.

ДОКЛАДНО ПРО ПУБЛІЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕНЗУВАННЯ: HTTPS://BIT.LY/2WRH6GZ

Публічні консультації проводить Міністерство охорони здоров’я України спільно з Офісом ефективного регулювання за сприяння NDI Ukraine та Інституту “Республіка” та завдяки підтримці Уряду Сполученого Королівства Великобританії та Фонду ефективного врядування (GGF).