Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Оголошення та анонси

19 червня в Краматорську відбудеться публічна консультація. Під час зустрічі лікарі, керівники медичних закладів і управлінці у сфері охорони здоров’я з Донецької та Луганської областей разом з експертами МОЗ України обговорять нові правила, за якими працюватимуть українські лікарі. Це буде остання консультація щодо впровадження професійного ліцензування з лікарською спільнотою в регіонах.

 

ДЛЯ КОГО ЗУСТРІЧ І ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ

На зустріч запрошуються лікарі, керівники медичних закладів і управлінці у сфері охорони здоров’я з Краматорська, Донецької та Луганської областей. Фахівцям, які мешкають не в Краматорську, передбачена компенсація проїзду.

Зустріч відбудеться 19 червня з 12:30 до 16:00.

Для участі у публічній консультації необхідно заповнити форму за посиланням

Лікарі, які не можуть бути присутніми на публічних консультаціях, але бажають висловити свої пропозиції, можуть зробити це за допомогою онлайн-опитування: https://bit.ly/2V9roBh.

 

ЯКІ ПИТАННЯ ОБГОВОРЮВАТИМУТЬ НА ЗУСТРІЧІ

На публічній консультації Міністерство охорони здоров’я України презентує концепцію ліцензування лікарів і впровадження безперервного професійного розвитку. Також  разом з лікарями МОЗ України обговорить ключові аспекти змін:

  • Критерії відбору та вимоги до членів Ліцензійної ради.
  • Процедура формування Ліцензійної ради.
  • Критерії автоматичного продовження ліцензії на новий строк та позбавлення ліцензії.
  • Особливості перехідного періоду для лікарів, що практикують.  

Напрацювання консультації будуть враховані в процесі підготовки відповідного законопроекту.

Нагадаємо, проект Концепції професійного ліцензування лікарів в Україні пройшов громадське обговорення, його підготовлено до розгляду Кабінетом Міністрів України.  Запровадження професійного ліцензування лікарів є компонентом середньострокового плану пріоритетних дій Уряду на період 2019-2022 років.

ДОКЛАДНО ПРО ПУБЛІЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕНЗУВАННЯ: HTTPS://BIT.LY/2WRH6GZ

Публічні консультації проводить Міністерство охорони здоров’я України спільно з Офісом ефективного регулювання за сприяння NDI Ukraine та Інституту “Республіка” та завдяки підтримці Уряду Сполученого Королівства Великобританії та Фонду ефективного врядування (GGF).

 Проведення консультацій стало можливим завдяки щедрій допомозі народу Великої Британії силами Департаменту з міжнародного розвитку Сполученого Королівства (DFID).