Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Оголошення та анонси

22 листопада 10:00

22 листопада 2019 року відбудеться пресконференція міністра охорони здоров’я України Зоряни Скалецької у м.Житомир, де буде презентовано ключові пріоритети діяльності МОЗ України та напрями трансформації системи охорони здоров’я України у 2020 році. 

Дата і час: 22 листопада, 10:00 

Місце проведення:  Житомирська обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського, адміністративний корпус, актова зала, 2 поверх (заїзд з вул.Пушкінської), м. Житомир, вул Червоного Хреста, 3, 

 Акредитація ЗМІ обов’язкова до 20.00 21 листопада  за посиланням http://bit.ly/2kBsJ2y, довідка – (050) 822 0010 (Олена).

Для представників ЗМІ буде організований оглядовий візит по  Житомирській обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського та Житомирському обласному перинатальному центру. Журналісти зможуть побачити, як заклади готуються до переходу на нові умови фінансування у наступному році та заключення контракту з НСЗУ. Адже з 1 квітня 2020 року в рамках програми медичних гарантій лікування інфарктів, інсультів, неонатальна допомога та допомога при пологах будуть повністю безкоштовними для українців в тих закладах, які заключать договір з НСЗУ. 

Представники ЗМІ будуть мати можливість провести відео та фотозйомку кардіологічного відділення, інсультного центру, оглянути кабінети, де проводиться оптична когерентна томографія, а також обладнання для надання допомоги при пологах та неонатальної допомоги.

Важливо!

Представників ЗМІ, котрі бажають скористатись трансфером з Києва до Житомира з 06:40 до 06:55 22 листопада буде очікувати  автобус - білий Neoplan ,біля ст. метро Житомирська. Телефон для довідок – 050 822 00 10 (Олена).

Велике прохання не спізнюватись та обов’язково мати при собі редакційне посвідчення.

Виїзд трансферу з Києва до Житомира  о 07:00. Представники ЗМІ, котрі прибуть на місце збору після 07:00, на жаль, не зможуть скористатись трансфером.