Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Оголошення та анонси

До уваги операторів фармацевтичного ринку! 10 вересня 2021, 16:11 м. Київ, вул. Грушевського, 7, 01601
10 вересня 16:11

Даний перелік розроблено для забезпечення захисту населення України на випадок стихійного лиха, катастроф, епідемічних захворювань тощо.

Для досягнення цієї мети необхідно забезпечити достатнє і довгострокове виробництво основних критично важливих лікарських засобів і мінімізувати їх потенційний дефіцит у випадку надзвичайних ситуацій.

Відповідно такий перелік повинен мати в собі препарати, які повинні бути доступні для надання медичної допомоги в будь-який час, та в кількості, достатній для задоволення потреб пацієнтів.

У зв’язку з тим, з метою врахування пропозицій операторів фармацевтичного ринку щодо формування такого переліку основних критично важливих лікарських засобів,  МОЗ України оприлюднює його для ознайомлення нижче.

Пропозиції до проєкту Переліку основних критично важливих лікарських засобів приймаються Директоратом фармацевтичного забезпечення МОЗ України до 10.09.2021 (включно) за адресою: 01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7. тел. 200-06-86, контактна особа Громович Олександр Олександрович, e-mail: [email protected]

Переліку основних критично важливих лікарських засобів