Офіційний сайт МОЗ України
www.moz.gov.ua
Документ: Наказ МОЗ України від 28.03.2011 № 171 "Про створення Науково-експертної ради з питань оцінки реформ в охороні здоров'я Міністерства охорони здоров'я України"
Статус: Чинний

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
N 171 28.03.2011
м.Київ

З метою науково-експертної оцінки формування та реалізації державної політики у сфері охорони здоров'я, аналізу процесу реформ у медичній галузі на виконання доручення Першого віце-прем'єр-міністра України Клюєва А.П.від 07.02.2011 № 6042/0/1-11

НАКАЗУЮ:

1. Утворити Науково-експертну раду з питань оцінки реформ в охороні здоров'я Міністерства охорони здоров'я України (далі - Рада) як дорадчий орган та затвердити її склад, що додається.

2. Призначити Москаленка Віталія Федоровича головою Ради.

3. Голові Ради забезпечити організацію роботи Ради, залучати у встановленому порядку, у разі необхідності, до її роботи представників інших центральних органів виконавчої влади та міжнародних організацій.

4. Зосередити роботу Ради на аналізі стратегії розвитку галузі охорони здоров'я, її окремих напрямах, зокрема експертній оцінці реформи медичного обслуговування, проведенні експертизи проектів актів законодавства, у тому числі внесенні змін і доповнень до діючого законодавства, тощо.

5. Засідання Ради проводити за необхідності, проте не рідше одного разу в квартал.

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Міністр І.М.ЄмецьЗавантажити: N171dodatok.rar ( 4.6 Kb )
Адреса сторінки на веб-сайті МОЗ України: www.moz.gov.ua/ua/portal/dn_20110328_171.html