25 квітня 2017 року
Порядок проведення консультацій з громадськістю Орієнтовні плани проведення консультацій з громадськістю Звіти
Публічні громадські обговорення Контактні дані структурного підрозділу, відповідального за взаємодію з громадськістю Регуляторна політика
Електронні консультації з громадськістю - Проекти на обговоренні Електронні консультації з громадськістю - Проекти, що пройшли обговорення Урядовий сайт "Громадянське суспільство і влада"

Зв'язки з громадськістю :: Консультації з громадськістю
Консультації з громадськістю

Проведення електронних консультацій з громадськістю в Міністерстві охорони здоров'я України здійснюється шляхом публікації проектів нормативних документів на офіційному веб-сайті МОЗ України та урядовому веб-сайті "Громадянське суспільство і влада", відповідно до вимог наказу МОЗ України від 26.06.2009 р. № 469 "Про проведення електронних консультацій з громадськістю"

24.04.2017. Проект наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Порядку визначення обсягів потреби в закупівлі лікарських засобів закладами і установами охорони здоров’я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів»

19.04.2017. Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами ...

14.04.2017. Проект до Переліку (НОМЕНКЛАТУРИ) лікарських засобів, виробів медичного призначення, обладнання та інших товарів, робіт, послуг, які закуповуватимуться за напрямами використання бюджетних коштів у 2017 році

13.04.2017. Проект наказу Міністерства охорони здоров'я України "Про затвердження Положення про реєстр оптово-відпускних цін на лікарські засоби та порядок внесення до нього змін та форми заяви про декларування зміни оптово-відпускної ціни на лікарський засіб"

12.04.2017. Проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я на період до 2020 року»

11.04.2017. Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення зміни до пункту 1 Порядку відшкодування вартості препаратів інсуліну"

11.04.2017. Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики”

10.04.2017. Проект до Переліку (НОМЕНКЛАТУРИ) лікарських засобів, виробів медичного призначення, обладнання та інших товарів, робіт, послуг, які закуповуватимуться за напрямами використання бюджетних коштів у 2017 році

07.04.2017. Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку державної реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів"

06.04.2017. Проект розпорядження Кабінету Міністрів України Про утворення Державної установи «Центр психічного здоров’я Міністерства охорони здоров’я України»

04.04.2017. Проект до Переліку (НОМЕНКЛАТУРИ) лікарських засобів, виробів медичного призначення, обладнання та інших товарів, робіт, послуг, які закуповуватимуться за напрямами використання бюджетних коштів у 2017 році

31.03.2017. Проект до Переліку (НОМЕНКЛАТУРИ) лікарських засобів, виробів медичного призначення, обладнання та інших товарів, робіт, послуг, які закуповуватимуться за напрямами використання бюджетних коштів у 2017 році

30.03.2017. Проект "Методичних настанов для дотримання вимог щодо розроблення, запровадження та використання постійно діючих процедур, які базуються на принципах системи НАССР"

29.03.2017. Проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження Національного плану заходів щодо неінфекційних захворювань для досягнення глобальних цілей сталого розвитку"

29.03.2017. Проект наказу Міністерства охорони здоров'я України «Про затвердження Державних санітарних норм допустимих рівнів шуму в приміщеннях житлових та громадських будинків і на території житлової забудови»

29.03.2017. Проект наказу Міністерства охорони здоров'я України «Про затвердження змін до Державних санітарних правил
планування та забудови населених пунктів»

27.03.2017. Проект наказу Міністерства охорони здоров'я України «Про затвердження Змін до Гігієнічних вимог до дієтичних добавок» «Про затвердження Норм фізіологічних потреб населення України в основних харчових речовинах і енергії»


Сторінка: [1]
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка