19 жовтня 2017 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 17.12.2015 № 865 "Про впровадження системи діагностично-споріднених груп"

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
17.12.2015 N 865
м.Київ
Про впровадження системи діагностично-споріднених груп

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267, та підпункту (а) частини другої додаткової статті 1 статті II Угоди про позику від 19 березня 2015 року № 8475-UA, укладеної між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку на реалізацію Проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей", в рамках реалізації субкомпоненту "Реформа системи фінансування"

НАКАЗУЮ:

 

1.. Визначити державний заклад "Центр медичної статистики МОЗ України" уповноваженою установою МОЗ України щодо впровадження системи діагностично-споріднених груп (далі ДСГ) у галузі охорони здоров'я.

2.. Директору державного закладу "Центр медичної статистики Міністерства охорони здоров'я України" Голубчикову М.В.до 30 грудня 2015 року:

1) внести зміни до Плану заходів із впровадження системи діагностично-споріднених груп в Україні, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 29 серпня 2014 року № 605 "Про затвердження Плану заходів із впровадження системи діагностично-споріднених груп в Україні" на 2016 рік в межах реалізації Проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей", в рамках виконання субкомпонента "Реформа системи фінансування";

2) провести тренінги з питань впровадження системи ДСГ в закладах охорони здоров'я з відповідальними особами на регіональному рівні.

3. Керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров'я обласних, Київської міської державних адміністрацій у термін до 15 грудня 2015 року покласти методичне керівництво та координацію дій за збір, накопичення та обробку даних з впровадження системи ДСГ у межах відповідних регіонів на інформаційно-аналітичні центри медичної статистики.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Перегінця І. Б.

Міністр О. КВІТАШВІЛІ


 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка