19 листопада 2017 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 30.10.2008 № 617 Про створення телефону "гарячої лінії" в Міністерстві охорони здоров'я з 1 листопада 2008 року

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
30.10.2008 N 617
м.Київ
Про створення телефону "гарячої лінії" в Міністерстві охорони здоров'я з 1 листопада 2008 року

З метою удосконалення роботи Міністерства охорони здоров'я зі зверненнями громадян, оперативного вирішення питань, поставлених в цих зверненнях, посилення відкритості в діяльності центрального апарату Міністерства охорони здоров'я

НАКАЗУЮ:

1. Створити з 1 листопада 2008 року в Міністерстві охорони здоров'я телефон "гарячої лінії": 253-54-84, який працює з 9.00 до 13.00 годин.

2. Начальнику Української станції виїзної екстреної консультативної медичної допомоги Головачу К. М. організувати роботу телефону "гарячої лінії" на базі приймальні громадян.

3. Затвердити форму картки реєстрації звернень громадян за телефоном "гарячої лінії" Міністерства охорони здоров'я, що додається.

4. Визначити завідуючого приймальнею громадян Бориса Р.М.відповідальним за дотримання графіку консультацій, забезпечити ведення обліково-реєстраційної документації телефонних звернень громадян.

5. Директору Департаменту організації медичної допомоги Ждановій М.П.забезпечити щоденне чергування спеціалістів для прийому телефонних звернень громадян з 9.00 до 13.00. Графік роботи із залученням головних позаштатних спеціалістів МОЗ України (із залученням інших департаментів) подавати щомісяця.

6. Керівнику прес-служби Гордон Л.М.забезпечити інформування громадськості через друковані та електронні засоби масової інформації про створення телефону "гарячої лінії" Міністерства охорони здоров'я.

7. Директору Департаменту економіки і фінансової політики Майсюрі В. М. забезпечити комп'ютерною технікою та канцелярськими товарами робоче місце для прийому дзвінків за телефоном "гарячої лінії".

8. Контроль за виконанням наказу покладається на заступника Міністра Митника З. М.

В.о. Міністра В.Г.БіднийЗавантажити: 11414_N617.rar ( 3.7 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка