24 листопада 2017 року

Публічна інформація
Наказ від 24.09.2007 № 284-Адм "Про проведення підготовки до додаткової імунізації населення проти кору та краснухи в Україні"

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
24.09.2007 N 284-Адм
м.Київ
Про проведення підготовки до додаткової імунізації населення проти кору та краснухи в Україні

З метою організації та проведення додаткової імунізації населення України проти кору та краснухи в рамках виконання програми Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) з ліквідації кору в Європейському регіоні та сертифікації України, як території, вільної від кору до 2010 року

НАКАЗУЮ:

1. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам Головних управлінь охорони здоров'я Дніпропетровської, Львівської та Черкаської, управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської, управління охорони здоров'я та курортів Вінницької, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської та управління охорони здоров'я Севастопольської міських, управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Головним державним санітарним лікарям АР Крим, областей, мм. Києва та Севастополя, водного, залізничного, повітряного транспорту

1.2. Створити обласні робочі групи, які очолює начальник управління охорони здоров'я, заступником голови призначити заступника головного лікаря з епідеміологічних питань обласної СЕС. Аналогічні групи створити на міському та районному рівнях в термін до 8 жовтня 2007 року.

1.3. Розробити оперативний план заходів щодо підготовки та проведення додаткової імунізації населення проти кору та краснухи в термін до 8 жовтня 2007 року.

1.4. Відповідальність за планування, організацію та проведення додаткової імунізації населення покласти на керівників обласних, міських, районних робочих груп.

1.5. Провести уточнення чисельності контингентів віком від 16 до 29 років, які підлягають додаткової імунізації на рівні лікувально-профілактичних закладів, районів, міст, областей в термін до 5 жовтня 2007 року (додаток 2).

1.6. Здійснити відповідні розрахунки необхідної кількості пунктів щеплень та бригад, які будуть проводити щеплення, а також чисельність необхідного медичного персоналу (додаток 3).

1.7. Розрахувати необхідну кількість вакцини та витратних матеріалів в термін до 5 жовтня 2007 року (додаток 4).

1.8. Провести розрахунки необхідного холодильного устаткування для забезпечення безпечного транспортування та зберігання вакцини в термін до 8 жовтня 2007 року (додаток 4).

1.9. Здійснити на кожній території розрахунки необхідного обладнання для пунктів щеплень, мобільних бригад, у тому числі потреби у пальному та транспорті в термін до 8 жовтня 2007 року.

1.10. Мікропланування заходів необхідно проводити з територіальних лікувально-профілактичних закладів, на базі яких формуються пункти щеплень (постійний, тимчасовий).

1.11. Провести обласні та районні семінари з підготовки та проведення додаткової імунізації населення проти кору та краснухи для епідеміологів, терапевтів, інфекціоністів, педіатрів.

1.12. Забезпечити підготовку медичних кадрів, які залучаються до організації та проведення щеплень.

2. Затвердити склад робочої групи кураторів регіонів щодо планування кампанії по проведенню додаткової імунізації населення проти кору та краснухи (додаток 1).

3. Кураторам провести перевірки регіонів в термін з 8 по 31 жовтня 2007 року.

4.Головному лікарю Центральної СЕС Некрасовій Л.С.відрядити зав.епідвідділом Михайлівського М.М.для участі у перевірці адміністративних територій з 8 по 31 жовтня 2007 року.

5. Ректору Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Шупика Вороненку Ю.В.відрядити старшого викладача кафедри мікробіології і епідеміології Солонину О.М.для участі у перевірці адміністративних територій з 8 по 31 жовтня 2007 року.

6. Витрати на відрядження віднести за рахунок ВООЗ (за згодою).

7. Контроль за виконанням наказу покласти на директора Департаменту державного санітарно-епідеміологічного нагляду Пономаренко А. М.

В.о. Міністра С.П.БережновЗавантажити: 8601_dod284.rar ( 8.3 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка