24 листопада 2017 року

Публічна інформація
Наказ від 14.08.2007 № 478 Про проведення епідеміологічного вивчення післявакцинального імунітету до кору серед дітей...

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
14.08.2007 N 478
м.Київ
Про проведення епідеміологічного вивчення післявакцинального імунітету до кору серед дітей та дорослих

Відповідно до статті 6 Закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб" з метою вивчення напруженості та тривалості післявакцинального імунітету до кору для з'ясування причин виникнення періодичних підйомів захворюваності на кір і оптимізації заходів по елімінації кору у Європейському регіоні

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Програму епідеміологічного дослідження напруженості та тривалості післявакцинального імунітету до кору серед дітей та дорослих (далі - Програма), що додається.

2. Дослідження, передбачені Програмою, провести у Донецькій, Луганській, Херсонській областях та Автономній Республіці Крим у термін до 01.10.07.

3. Головним державним санітарним лікарям Донецької, Луганської Херсонської областей та Автономної Республіки Крим, визначити бази для проведення досліджень відповідно до вікових груп.

4. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управління охорони здоров'я Донецької, Луганської, Херсонської обласних державних адміністрацій (за згодою) організувати проведення забору крові на визначених базах серед наступних вікових груп (800 осіб):

- діти у віці 2 роки (через 1 рік після першого щеплення комбінованою вакциною проти кору, паротиту та краснухи);

- діти у віці 5 років (за рік до введення другої дози комбінованою вакциною проти кору, паротиту та краснухи)

- діти у віці 7 років (через рік після другого щеплення комбінованою вакциною проти кору, паротиту та краснухи);

- підлітки та дорослі у віці 16-30 років.

5. Директору ДП „Центр імунобіологічних препаратів" (за згодою) провести дослідження відібраних сироваток на визначення напруженості імунітету до кору серед дітей та дорослих та надати результати до МОЗ в термін до 01.11.2007 року.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Директора Департаменту державного санітарно-епідеміологічного нагляду МОЗ України Пономаренко А.М.

 

Перший заступник Міністра,
Головний державний санітарний
лікар України
С.П.БережновЗавантажити: 8390_titul.rar ( 130.7 Kb ), 8390_Programa.rar ( 9.3 Kb ), 8390_dodatok 1.rar ( 2.9 Kb ), 8390_dodatok 2.rar ( 5.7 Kb ), 8390_dodatok 3.rar ( 6 Kb ), 8390_perelik nakaz.rar ( 9 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка