19 листопада 2017 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 21.07.2005 № 369 Про запровадження "гарячих телефонних ліній" в органах управління галуззю охорони здоров'я

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
21.07.2005 N 369
м.Київ
Про запровадження "гарячих телефонних ліній" в органах управління галуззю охорони здоров'я

З метою забезпечення оперативного реагування на звернення громадян та посилення відкритості в діяльності органів управління галуззю охорони здоров'я

НАКАЗУЮ:

1. Міністру охорони здоров'я АР Крим, начальникам головних управлінь/управлінь охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

1.1. Визначити номери телефонів, що будуть використовуватись для прийому звернень громадян з проблем діяльності закладів, установ та організацій охорони здоров'я - "гарячі телефонні лінії".

1.2. Забезпечити широке оприлюднення номерів цих телефонів в друкованих та електронних засобах масової інформації, розмістити інформацію про них на власних веб-сайтах чи сторінках з питань охорони здоров'я офіційних веб-сайтів обласних (міських) державних адміністрацій.

1.3. Забезпечити щоденне чергування компетентних фахівців для прийому телефонних звернень громадян з 900 до 1800, включаючи вихідні і святкові дні.

1.4. Забезпечити ведення обліково-реєстраційної документації телефонних звернень громадян.

1.5. Забезпечити зворотній зв'язок з громадянами з метою доведення до їх відома результатів розгляду звернень.

1.6. Запровадити щопіврічний аналіз телефонних звернень громадян за змістом звернень (надання медичної допомоги, з кадрових питань, з питань направлення на МСЕК тощо).

1.7. Результати телефонних звернень громадян двічі на рік (до 25 липня і 25 січня) направляти до Відділу інформаційно-аналітичного забезпечення та зв'язків з громадськістю для їх подальшого аналізу.

2. Начальнику Відділу інформаційно-аналітичного забезпечення та зв'язків з громадськістю забезпечити узагальнення інформації та її подання на розгляд керівництву Міністерства.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Міністр М.Є.Поліщук


 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка