18 жовтня 2017 року

Актуально

Реформи охорони здоров'я !
Міжнародні закупівлі !
Накази Усе
Оголошення та анонси Усе
Профілактика захворюваності Усе
Питання-відповідь !

Важливо

Телефонні "Гарячі лінії" Далі

Дивитись повністю

Доступні ліки Далі

Дивитись повністю

Карта проектів МОЗ в Україні Далі

Дивитись повністю

Проект «Є ЛІКИ» Далі

Дивитись повністю

Реєстрація на прийом громадян Далі

Дивитись повністю

Повідомити про корупцію Далі

Дивитись повністю

Спільний проект Далі

Дивитись повністю

Головна сторінка

Новини Усі
18.10.2017

Сьогодні відбулася нарада керівництва Міністерства охорони здоров’я України, регіональних департаментів охорони здоров’я та головних лікарів. Обговорювали формат лікарень інтенсивної допомоги в рамках діяльності госпітальних округів. Та оскільки медиків зараз найбільше цікавить ухвалення парламентом законопроектів №6327 і №6604, які запустять медичну реформу, то значною мірою розмова точилася довкола очікуваних змін.

17.10.2017

Головна причина високої смертності від раку грудей – це пізня діагностика хвороби. Рак грудей на ранній стадії можна зупинити. Як свідчить статистика, на 1 стадії він виліковується у 95% жінок, на 2 стадії у 80% і 50% – із третьою стадією захворювання. Сьогодні в Україні стартувала нова інформаційна компанія “Чоловіки проти раку грудей”. Ціль проекту – привернути увагу всієї родини до здоров’я жінок і до проблем раку грудей в Україні. Організатори програми закликають чоловіків подбати про своїх найрідніших жінок та сходити з ними до мамолога.

17.10.2017

У зв’язку з поширенням недостовірної інформації, ніби серед делегатів так званого «Національного форуму охорони здоров’я» цього тижня будуть представники МОЗ, повідомляємо: Міністерство охорони здоров'я України не підтримує і не бере участі у цій події. Позицію організаторів щодо медрефоми ми вважаємо неконструктивною і відверто популістською, відтак на зважений діалог не сподіваємось. Просимо вважати інформацію про участь МОЗУ у цьому зібранні неправдивою.

14.10.2017

Друга субота жовтня – Всесвітній день хоспісів та паліативної допомоги. Паліатив – одна з табуйованих тем, про які незручно говорити. Люди бояться смерті і бояться говорити про смерть, особливо якщо це стосується дітей. Міністерство охорони здоров’я вважає, що паліативні пацієнти є пріоритетом держави, бо кожна людина має право піти гідно. За стандартами Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) необхідним мінімумом є 100 ліжок для паліативних хворих на 1 млн. населення. Тобто для України ця потреба становить 4 200 ліжок.В країні наявні 1247, ще 148 538 пацієнтів отримують допомогу вдома – при потребі близько 600 000.

13.10.2017

17 жовтня 2017 року о 12:30 у прес-центрі УНІАН (Київ, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція з нагоди Всеукраїнського дня боротьби з раком грудей та старту інформаційного проекту «Чоловіки проти раку грудей». На сьогодні рак грудей лікується, але за двох умов: якщо пухлину знаходять на ранній стадії або якщо жінка отримує сучасне якісне лікування. Чому до 20 % пухлин в українок діагностують на пізніх стадіях? Чому результати лікування раку грудей в Україні суттєво відрізняються від європейських (60% проти 85%)? Що може зробити кожен з нас, щоб змінити таку сумну статистику? Ці та інші питання будуть обговорені в ході прес-конференції.

 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка