24 квітня 2017 року

Актуально

Реформи охорони здоров'я !
Міжнародні закупівлі !
Накази Усе
Оголошення та анонси Усе
Профілактика захворюваності Усе
Питання-відповідь !

Важливо

Телефонні "Гарячі лінії" Далі

Дивитись повністю

Прийом документів Далі

Дивитись повністю

Доступні ліки Далі

Дивитись повністю

Карта аптек Далі

Дивитись повністю

Повідомити про корупцію Далі

Дивитись повністю

Спільний проект Далі

Дивитись повністю

Реєстрація на прийом громадян Далі

Дивитись повністю

Безпека дорожнього руху Далі

Дивитись повністю

Головна сторінка

Новини Усі
24.04.2017

Міністерство охорони здоров’я розробило Методичні рекомендації, які допоможуть змінити господарсько-правовий статус комунальних закладів охорони здоров’я шляхом їх реорганізації з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства. Документ підготовлено на виконання закону «про автономізацію», який на початку місяця ухвалив парламент («Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань охорони здоров'я», №2309а-д). Про це повідомив на брифінгу заступник міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк.

24.04.2017

Ми хочемо, щоб програма “Доступні ліки” розгорталася максимально швидко в усіх регіонах України. Допоможіть нам краще дізнатися про роботу програми у ваших містах. Виділіть 10 хвилин та пройдіть опитування. Ваші відповіді допоможуть нам зробити програму “Доступні ліки” максимально ефективною та корисною для вас.

24.04.2017

Cьогодні стартував Європейський тиждень імунізації. У його рамках Міністерство охорони здоров’я України нагадує всім українцям, що імунізація — це питання національної безпеки. Кожна дитина має право на захист свого життя та здоров’я від небезпечних інфекційних захворювань. Публікуємо відповіді Європейського регіонального Бюро ВООЗ на часті запитання про вакцинацію

24.04.2017

Відповідно до Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я України, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 р. № 1013-p, одним із основних стратегічних завдань цієї реформи є перехід до оплати діяльності постачальників медичних послуг на основі конкретних результатів їх діяльності. Для вирішення цього завдання необхідно змінити характер відносин між постачальником медичних послуг та їх замовником – відповідним розпорядником бюджетних коштів.

21.04.2017

Надання гранту було узгоджене в 2014 році між Урядом Японії та Урядом України як позапроектна грантова допомога в рамках програми Офіційної допомоги з метою розвитку (ОДР), що проводиться на глобальному рівні урядом Японії. Після ретельного аналізу потреб – MOЗ надало запит на шість ендоскопічних систем та вісім цифрових рентгенівських систем для встановлення в обласних лікарнях.

 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка