22 вересня 2017 року

Актуально

Реформи охорони здоров'я !
Міжнародні закупівлі !
Накази Усе
Оголошення та анонси Усе
Профілактика захворюваності Усе
Питання-відповідь !

Важливо

Телефонні "Гарячі лінії" Далі

Дивитись повністю

Доступні ліки Далі

Дивитись повністю

Карта проектів МОЗ в Україні Далі

Дивитись повністю

Проект «Є ЛІКИ» Далі

Дивитись повністю

Реєстрація на прийом громадян Далі

Дивитись повністю

Повідомити про корупцію Далі

Дивитись повністю

Спільний проект Далі

Дивитись повністю

Головна сторінка

Новини Усі
22.09.2017

Восени Парламент розгляне проекти законів щодо ключових реформ, у тому числі і медичної. Сподіваємося, що народні депутати після літнього відпочинку будуть готові до рішучих та конструктивних зміни в системі охорони здоров'я України, на яку люди чекають протягом 26 років. Щодня ми отримуємо від вас десятки запитань про законопроекти №№6327, 6604 та про те, як запрацює реформа після ухвалення народними депутатами. Цінуємо і зважаємо на кожну думку та продовжуємо публікувати відповіді на ваші запитання.

22.09.2017

У червні Міністерство охорони здоров’я ініціювало відміну наказу №256, що забороняє працювати жінкам за 450 професіям. Цей документ – пережиток минулого, який не має під собою реального впливу, та просто обмежує право вибору. Сьогодні у Міністерстві охорони здоров’я відбулася погоджувальна нарада, щодо відміни наказу МОЗ, який містить перелік професій, де жінці заборонено працювати. В обговорені дискусійних питань взяли участь представники центральних органів виконавчої влади та народні депутати.

22.09.2017

Україна значно прискорила темпи реформування кардіологічного напрямку, а фахівці навіть говорять про справжню революцію у боротьбі з інфарктами міокарду. Довгострокова системна робота асоціацій кардіологів України та міжнародних партнерів з громадської ініціативи Stent for Life нарешті поєдналась з процесами реформування системи охорони здоров’я, які відбуваються в Україні. Представляємо 5 ключових елементів, що змінюють кардіологію.

20.09.2017

Електронна система охорони здоров’я eHealth запрацювала в тестовому режимі. Відсьогодні лікарі первинної ланки зможуть реєструватися в системі та реєструвати декларації своїх пацієнтів. Цей етап розвитку eHealth дозволить впровадити перший із кроків реформи фінансування медицини – принцип «гроші ходять за пацієнтом».

20.09.2017

Міністерство охорони здоров’я оголосило відкриття вакансій у Директоратах, які створили в рамках реалізації концепції запровадження посад фахівців з питань реформ. Такі директорати, як фармацевтичний, громадського здоров’я, медичних послуг, науки, інновацій, освіти та кадрів, стратегічного планування та європейської інтеграції, будуть займатись аналізом стану справ у сфері компетенції МОЗ, формуванням пропозицій щодо альтернативних варіантів вирішення проблем, проводити консультації зі стейкґолдерами з метою залучення їх до процесу формування державної політики та забезпечувати нормативно-правове регулювання. Кандидати на всі вакансії будуть відбиратися шляхом проведення конкурсу за міжнародними стандартами з залученням провідних експертів HR, в сфері політики МОЗ та Єврокомісії.

 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка