17 серпня 2017 року

Актуально

Реформи охорони здоров'я !
Міжнародні закупівлі !
Накази Усе
Оголошення та анонси Усе
Профілактика захворюваності Усе
Питання-відповідь !

Важливо

Телефонні "Гарячі лінії" Далі

Дивитись повністю

Доступні ліки Далі

Дивитись повністю

Карта проектів МОЗ в Україні Далі

Дивитись повністю

Проект «Є ЛІКИ» Далі

Дивитись повністю

Моніторинг діяльності СКУ Далі

Дивитись повністю

Реєстрація на прийом громадян Далі

Дивитись повністю

Повідомити про корупцію Далі

Дивитись повністю

Спільний проект Далі

Дивитись повністю

Головна сторінка

Новини Усі
17.08.2017

Відповідаємо на найбільш розповсюджені запитання щодо медичної реформи. Чи почалася медична реформа? Чи торкнеться медреформа профілактики? Чи збільшаться податки на медицину? Як реформа подолає хабарі під час працевлаштування? Що включає первинна медична допомога?

14.08.2017

МОЗ України пропонує Кабміну перенести обов’язкову вимогу щодо здійснення закладами охорони здоров’я закупівлі та відпуску на пільгових умовах або безоплатно лікарських засобів, включених до Національного переліку основних лікарських засобів на 1 січня 2018 року.

10.08.2017

Міністерство охорони здоров’я підписало контракт з новим головним лікарем Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» МОЗ України Іриною Садов’як. 9 серпня нову очільницю головної дитячої лікарні країни представили працівникам «Охматдиту». У заході взяли участь заступник Міністра охорони здоров'я Олександр Лінчевський, Голова Опікунської ради “Охматдиту”, народний депутат України Оксана Корчинська, а також член Опікунської ради – народний депутат України Ганна Гопко. Наприкінці травня МОЗ провело відкритий відбір кандидатів на посаду головного лікаря дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит». Комісія з відбору, до якої увійшли представники МОЗ, громадськості та опікунської ради «Охматдиту», одностайно проголосувала за кандидатуру головного лікаря Коломийської районної центральної лікарні Ірину Садов’як. Її обрали з-поміж 10 кандидатів.

09.08.2017

9 серпня відбулося засідання Кабінету Міністрів України, під час якого Міністерство охорони здоров'я озвучило актуальну інформацію про вдосконалення системи надання кардіохірургічної допомоги населенню України. Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман зазначив, що розбудова реперфузійних центрів, закупівля для них ангіографічного обладнання та розподіл витратних матеріалів – це та обіцянка, яку Уряд виконує. Міністерство охорони здоров'я вже здійснило реальні кроки на виконання Постанови КМУ «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання ангіографічного обладнання» від 21 лютого 2017 року № 185.

08.08.2017

7 серпня МОЗ України отримало від Міністерства фінансів України погодження змін до Паспорту бюджетної програми “Лікування громадян України за кордоном” щодо виділення додаткових 186 млн грн. У цей же день відбулося засідання Комісії МОЗ України з питань направлення на лікування за кордон під головуванням заступника Міністра охорони здоров’я України Олександра Лінчевського. Члени Комісії МОЗ ухвалили рішення відправити на закордонне лікування 47 пацієнтів.

 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка