27 травня 2016 року

Актуально

Державні закупівлі !
Інформація !
Накази Усе
Інші документи Усе
Оголошення та анонси Усе
Профілактика захворюваності Усе
Місцеві вибори !

Важливо

Телефонні "Гарячі лінії" Далі

Дивитись повністю

Здійснюємо реформи Далі

Дивитись повністю

Обережно - грип ! Далі

Дивитись повністю

Протидія поліомієліту Далі

Дивитись повністю

Охорона материнства і дитинства Далі

Дивитись повністю

Протидія раку грудей Далі

Дивитись повністю

Реперфузійна мережа в дії Далі

Дивитись повністю

Невідкладна військова хірургія Далі

Дивитись повністю

Медична реабілітація Далі

Дивитись повністю

Домедична допомога Далі

Дивитись повністю

Гуманітарна допомога Далі

Дивитись повністю

Ліки для гіпертоніків Далі

Дивитись повністю

Шлях переселенця: інфографіка Далі

Дивитись повністю

Підтримай студентів Сходу Далі

Дивитись повністю

Медикам-переселенцям Далі

Дивитись повністю

Реформа Далі

Реформування системи охорони здоров'я ... Дивитись повністю

Регуляторна політика Далі

Регуляторна політика - плани розробки актів, звіти ... Дивитись повністю

Публічна інформація Далі

Доступ до публічної інформації, нормативна база ... Дивитись повністю

Консультації з громадськістю Далі

Електронні консультації з громадськістю Дивитись повністю

Головна сторінка

Новини Усі
27.05.2016

Ініціатором проведення інформаційно-освітнього заходу для державних службовців виступили експерти відомої неурядової антикорупційної організації Transperency International Ukraine.

26.05.2016

26 травня 2016 року в Києві розпочався ХІІІ з’їзд онкологів та радіологів України. В урочистому відкритті заходу взяв участь в.о. Міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський.

26.05.2016

27 травня в МОЗ України відбудеться нарада з обговорення проекту наказу "Про дотримання прав пацієнтів та забезпечення доступу членів сім'ї до пацієнтів, що перебувають на стаціонарному лікуванні у відділеннях інтенсивної терапії".

26.05.2016

МОЗ України у співпраці із науковцями, експертами медичного та педагогічного профілю, представниками громадських організацій розроблений новітній Санітарний регламент для дошкільних навчальних закладів (ДНЗ), затверджений наказом МОЗ від 24.03.2016 № 234, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 14 квітня 2016 р. за № 563/28693.

25.05.2016

25 травня Кабінет Міністрів України підтримав законопроект, який передбачає спрощену реєстрацію препаратів, що виготовляються та використовуються у країнах із сильними регуляторними органами.

25.05.2016

25 травня 2016 року розпочала роботу Національна Конференція «Обличчям до виклику: майбутнє реформи сектору ВІЛ та охорони здоров’я в Україні», організаторами якої виступили МОЗ України у співпраці з Проектом USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії». У відкритті заходу взяв участь в.о. Міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський.

24.05.2016

Нарада відбулася під головуванням в.о. Міністра охорони здоров’я В.Шафранського за участю Президента Національної академії медичних наук України, заступника Голови КМДА, директора департаменту охорони здоров’я КМДА, керівників високоспеціалізованих кардіоцентрів МОЗ України, науковців провідних установ НАМН України.

23.05.2016

Відповідно до затвердженого наказом МОЗ України розподілу бланки листків непрацездатності будуть поставлені до закладів охорони здоров’я протягом червня 2016 року.

23.05.2016

У рамках проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» бригада фахівців НІССХ ім. М.М. Амосова на чолі із головним позаштатним спеціалістом МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих» Костянтином Руденком відвідала місто Суми.

23.05.2016

20-21 травня 2016 року у м. Львів пройшла науково-практична конференція «Впровадження уніфікованих клінічних протоколів надання медичної допомоги хворим гастроентерологічного профілю на первинному та вторинному рівнях» та Академія здорового харчування «Міжнародний день здорового травлення».

Опитування

Чи потрібно відновити ліцензування господарської діяльності з взяття, переробки, зберігання донорської крові та її компонентів, реалізація їх і виготовлених з них препаратів?

Переглянути результати опитувань
Так, необхідно, оскільки необхідний контроль зі сторони держави за якістю та безпекою донорської крові та її компонентів і виготовлених з них препаратів.
Ні, оскільки ніякої користі для держави та суспільству це не приносить та достатньо обмежитись ліцензією на провадження господарської діяльності з медичної практики.
Достатньо для закладу охорони здоров’я отримати дозвіл (повідомлення) на переробку донорської крові та її компонентів і виготовлення з них препаратів.
ВідповістиВідповісти

 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка