26 червня 2016 року

Актуально

Державні закупівлі !
Інформація !
Накази Усе
Інші документи Усе
Оголошення та анонси Усе
Профілактика захворюваності Усе
Місцеві вибори !

Важливо

Телефонні "Гарячі лінії" Далі

Дивитись повністю

Здійснюємо реформи Далі

Дивитись повністю

Обережно - грип ! Далі

Дивитись повністю

Протидія поліомієліту Далі

Дивитись повністю

Охорона материнства і дитинства Далі

Дивитись повністю

Протидія раку грудей Далі

Дивитись повністю

Реперфузійна мережа в дії Далі

Дивитись повністю

Невідкладна військова хірургія Далі

Дивитись повністю

Медична реабілітація Далі

Дивитись повністю

Домедична допомога Далі

Дивитись повністю

Гуманітарна допомога Далі

Дивитись повністю

Ліки для гіпертоніків Далі

Дивитись повністю

Шлях переселенця: інфографіка Далі

Дивитись повністю

Підтримай студентів Сходу Далі

Дивитись повністю

Медикам-переселенцям Далі

Дивитись повністю

Реформа Далі

Реформування системи охорони здоров'я ... Дивитись повністю

Регуляторна політика Далі

Регуляторна політика - плани розробки актів, звіти ... Дивитись повністю

Публічна інформація Далі

Доступ до публічної інформації, нормативна база ... Дивитись повністю

Консультації з громадськістю Далі

Електронні консультації з громадськістю Дивитись повністю

Головна сторінка

Новини Усі
26.06.2016

В.о. Міністра охорони здоров'я Віктор Шафранський і т.в.о. головного державного санітарного лікаря України Святослав Протас відвідали Ізмаїл. Вони побували у всіх медичних установах міста, де все ще перебувають на лікуванні хворі, госпіталізовані зі скаргами на розлади з боку шлунково-кишкового тракту під час спалаху кишкової інфекції.

24.06.2016

Делегацію очолювали заступник Міністра охорони здоров’я України Роман Василишин та лідер програм з охорони здоров’я, освіти, соціального захисту, уразливості та конфліктів представництва Світового банку в Білорусії, Молдові та Україні, керівник проекту Фон Зао.

24.06.2016

За словами в.о. Міністра охорони здоров’я Віктора Шафранського, це є питанням здоров’я та національної безпеки держави.

24.06.2016

За даними Держсанепідслужби України, станом на 08.00 год. 24.06.2016р. за медичною допомогою звернулось всього 635 осіб (в т.ч. 370 дітей), постраждалих внаслідок спалаху захворювання на гострі кишкові інфекції в м. Ізмаїл, селах Броска та Матроска Ізмаїльського району Одеської області.

23.06.2016

23 червня 2016 року в МОЗ України відбулося спільне засідання Комітету з програмних питань та Комісії з нагляду Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

23.06.2016

В МОЗ України відбулася нарада з обговорення проекту постанови КМУ «Питання формування госпітальних округів» за участю Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка.

23.06.2016

За даними Держсанепідслужби України, станом на 07.00 год. 23.06.2016 р. за медичною допомогою звернулось всього 588 осіб (в т.ч. 335 дітей), постраждалих внаслідок спалаху захворювання на гострі кишкові інфекції в м. Ізмаїл, селах Броска та Матроска Ізмаїльського району Одеської області.

22.06.2016

22 червня 2016 року під головуванням заступника Міністра охорони здоров’я Роман Ілика відбулось перше засідання робочої групи з питань референтного ціноутворення на лікарські засоби.

22.06.2016

На цьому під час зустрічі із представниками Світового банку в Україні наголосив в.о. Міністра охорони здоров’я Віктор Шафранський.

22.06.2016

За даними Держсанепідслужби України, станом на ранок 22 червня від початку спалаху кишкових інфекцій у місті Ізмаїл за медичною допомогою звернулось 538 осіб, серед них 309 – діти.

Опитування

Чи потрібно відновити ліцензування господарської діяльності з взяття, переробки, зберігання донорської крові та її компонентів, реалізація їх і виготовлених з них препаратів?

Переглянути результати опитувань
Так, необхідно, оскільки необхідний контроль зі сторони держави за якістю та безпекою донорської крові та її компонентів і виготовлених з них препаратів.
Ні, оскільки ніякої користі для держави та суспільству це не приносить та достатньо обмежитись ліцензією на провадження господарської діяльності з медичної практики.
Достатньо для закладу охорони здоров’я отримати дозвіл (повідомлення) на переробку донорської крові та її компонентів і виготовлення з них препаратів.
ВідповістиВідповісти

 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка