25 липня 2016 року

Актуально

Міжнародні закупівлі !
Державні закупівлі !
Інформація !
Накази Усе
Інші документи Усе
Оголошення та анонси Усе
Профілактика захворюваності Усе
Місцеві вибори !

Важливо

Телефонні "Гарячі лінії" Далі

Дивитись повністю

Здійснюємо реформи Далі

Дивитись повністю

Держава турбується про тебе Далі

Дивитись повністю

Протидія поліомієліту Далі

Дивитись повністю

Охорона материнства і дитинства Далі

Дивитись повністю

Протидія раку грудей Далі

Дивитись повністю

Реперфузійна мережа в дії Далі

Дивитись повністю

Невідкладна військова хірургія Далі

Дивитись повністю

Медична реабілітація Далі

Дивитись повністю

Домедична допомога Далі

Дивитись повністю

Гуманітарна допомога Далі

Дивитись повністю

Ліки для гіпертоніків Далі

Дивитись повністю

Шлях переселенця: інфографіка Далі

Дивитись повністю

Підтримай студентів Сходу Далі

Дивитись повністю

Медикам-переселенцям Далі

Дивитись повністю

Реформа Далі

Реформування системи охорони здоров'я ... Дивитись повністю

Регуляторна політика Далі

Регуляторна політика - плани розробки актів, звіти ... Дивитись повністю

Публічна інформація Далі

Доступ до публічної інформації, нормативна база ... Дивитись повністю

Консультації з громадськістю Далі

Електронні консультації з громадськістю Дивитись повністю

Головна сторінка

Новини Усі
25.07.2016

В Україну прибуло 91 393 дози вакцин для профілактики сказу РАБІПУР®РСЕС АНТИРАБІЧНА ВАКЦИНА В.Р., які в рамках міжнародних закупівель придбані Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) за кошти держбюджету.

25.07.2016

Національним координатором зі збору даних в рамках дослідження визначено ДП «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» МОЗ України.

22.07.2016

У розпал грибного сезону з метою здійснення профілактичних заходів серед населення, Міністерство охорони здоров’я України вкотре попереджає про небезпеку отруєння грибами.

20.07.2016

У МОЗ України відбулася міжвідомча нарада, під час якої обговорили проект розпорядження Кабінету Міністрів України, яким має бути затверджений скоригований проект будівництва сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит».

20.07.2016

МОЗ України інформує про кількість наявних станом на 20.07.2016 р. імунобіогічних препаратів в Україні та перспективи їх подальших поставок.

19.07.2016

У Міністерстві охорони здоров’я відбулася зустріч Комісії з питань направлення на лікування за кордон з представниками групи турецьких приватних клінік та Посольства Турецької Республіки в Україні.

19.07.2016

В.о. Міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський вручив державні нагороди представникам благодійної організації «Благодійний фонд «Перший добровольчий мобільний шпиталь імені Миколи Пирогова».

18.07.2016

Відповідне рішення ухвалено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01 липня 2016 р. № 491-р «Питання Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками», що розміщене на Урядовому порталі 15 липня 2016 р.

15.07.2016

В.о. Міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський презентував сьогодні під час спільного засідання Колегії та Вченої медичної ради МОЗ України Концепцію побудови нової національної системи охорони здоров’я.

14.07.2016

Фахівці МОЗ України на чолі із заступником Міністра охорони здоров’я Романом Іликом провели зустріч з представниками Національної Асамблеї Держави Кувейт.

Опитування

Чи потрібно відновити ліцензування господарської діяльності з взяття, переробки, зберігання донорської крові та її компонентів, реалізація їх і виготовлених з них препаратів?

Переглянути результати опитувань
Так, необхідно, оскільки необхідний контроль зі сторони держави за якістю та безпекою донорської крові та її компонентів і виготовлених з них препаратів.
Ні, оскільки ніякої користі для держави та суспільству це не приносить та достатньо обмежитись ліцензією на провадження господарської діяльності з медичної практики.
Достатньо для закладу охорони здоров’я отримати дозвіл (повідомлення) на переробку донорської крові та її компонентів і виготовлення з них препаратів.
ВідповістиВідповісти

 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка