Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Оголошення

Міністерство охорони здоров'я України на виконання функції секретаріату Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу (далі – Національна рада) інформує про збір пропозицій щодо кандидатур до складу Комісії з нагляду за розробкою заявок, веденням переговорів та реалізацією Програм, які здійснюються за рахунок коштів Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (далі – Комісія з нагляду).

 

Збір пропозицій розпочато на виконання рішення Національної ради від 13 грудня 2018 року та відповідно графіку ротації Комісії з нагляду, який передбачено її Положенням.

 

Критеріями для включення кандидата до складу Комісії з нагляду є наявність у нього експертних знань у сфері захворювань ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу, досвіду щодо управління реалізацією програм у сфері протидії епідеміям ВІЛ/СНІДу та туберкульозу, у тому числі закупівля і постачання медикаментів і виробів медичного призначення; фінансове управління та контроль за використанням коштів програм.

 

Участь у роботі Комісії з нагляду здійснюється на громадських засадах та передбачає спільно з Національною радою реалізацію Плану нагляду, участь у виїздах на місця, аналіз планів та звітів про ефективність реалізації програм, планів управління закупівлями та постачаннями, фінансових та інших документів за програмами, що фінансуються за кошти Глобального фонду.

 

Комісія з нагляду готує аналітичні матеріали за результатами нагляду, рекомендації Основним реципієнтам, які представляються Національній раді.

 

З метою уникнення конфлікту інтересів до складу Комісії з нагляду не можуть входити представники Основних реципієнтів, суб-реципієнтів або інших третіх сторін, залучених до реалізації окремих компонентів програм, що фінансуються за рахунок коштів Глобального фонду.

Кандидатуру на посаду члена Комісії з нагляду, а також резюме та заповнену анкету (додається) просимо надсилати на електронну адресу: koroyeva@gmail.com. Контактна особа – Короєва Ірина Миколаївна, тел. +380 (66) 086-50-66.

 

З інформацією про наглядову діяльність Комісії з нагляду можна а також про вимоги до членів Комісії з нагляду можна ознайомитись за наступним посиланням: http://moz.gov.ua/komisija-z-nagljadu.