Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Оголошення

06.07.2018

 

Чергове засідання Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу відбудеться 12 липня 2018 року

 

Міністерство охорони здоров’я України на виконання функції cекретаріату Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу (далі – Національна рада) інформує.

 

12 липня 2018 року о 10.00 год. в приміщенні Клубу Кабінету Міністрів України (вул. Інститутська, 7) відбудеться чергове засідання Національної ради під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Розенка Павла Валерійовича. Початок реєстрації учасників засідання о 9.30.

 

До участі у засіданні запрошуються члени Національної ради та представники зацікавлених сторін.

 

Попередня реєстрація участі у засіданні обов’язкова. Для попередньої реєстрації участі у засіданні просимо надіслати до 12.00 11 липня 2018 року інформацію про учасників засідання (ПІБ, посада, контактний телефон та електронна адреса) на адресу секретаріату: koroyeva@gmail.com.

Матеріали засідання 12 липня 2018 року

 1. Порядок денний засідання Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

 2. Рішення засідання Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

 3. Рішення 39-е засідання Правління Глобального фонду

 4. Порівняльна таблиця змін та доповнень до Регламенту Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

 5. Порівняльна таблиця змін та доповнень до Порядку ротації членів Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

 6. Протокол установчого засідання тимчасової групи з етичних питань Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

 7. Протокол засідання тимчасової групи з етичних питань Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

 8. Звернення Горбасенка І.М. і Пилипенка В.В. на донорів від 10 січня 2018 року

 9. Поточний стан виконання плану заходів виконання Стратегії забезпечення сталої відповіді на епідемії туберкульозу, в тому числі хіміорезистентного, та ВІЛ-інфекції/СНІДу на період до 2020 року, спрямованих на виконання зобов’язань України щодо поступового переходу фінансування (План 20-50-80) програм Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на бюджетне фінансування

 10. Рекомендації Комісії з нагляду за розробкою заявок, веденням переговорів та реалізацією програм, які здійснюються за рахунок коштів Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

 11. Проект Політичної декларації ЗВР ГА ООН

 12. Пропозиції до проекту Політичної декларації ЗВР ГА ООН

 13. Пропозиції щодо делегації НВР ГА ООН

 14. Лист Вільна Зона

15.05.2018

 

Міністерство охорони здоров'я України на виконання функції секретаріату Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу (далі – Національна рада) інформує про збір пропозицій щодо нових кандидатур для включення до складу Комісії з нагляду за розробкою заявок, веденням переговорів та реалізацією Програм, які здійснюються за рахунок коштів Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (далі – Комісія з нагляду).

 

Збір пропозицій розпочато відповідно до графіку ротації Комісії з нагляду, який передбачено її Положенням.

 

Критеріями для включення кандидата до складу Комісії з нагляду є наявність у нього експертних знань у сфері захворювань ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу, досвіду щодо управління реалізацією програм у сфері протидії епідеміям ВІЛ/СНІДу та туберкульозу, у тому числі закупівля і постачання медикаментів і виробів медичного призначення; фінансове управління та контроль за використанням коштів програм.

 

Участь у роботі Комісії з нагляду здійснюється на громадських засадах та передбачає спільно з Національною радою реалізацію Плану нагляду, участь у виїздах на місця, аналіз планів та звітів про ефективність реалізації програм, планів управління закупівлями та постачаннями, фінансових та інших документів за програмами, що фінансуються за кошти Глобального фонду.

 

Комісія з нагляду готує аналітичні матеріали за результатами нагляду, рекомендації Основним реципієнтам, які представляються Національній раді.

 

З метою уникнення конфлікту інтересів до складу Комісії з нагляду не можуть входити представники Основних реципієнтів, суб-реципієнтів або інших третіх сторін, залучених до реалізації окремих компонентів програм, що фінансуються за рахунок коштів Глобального фонду.

 

Кандидатуру на посаду члена Комісії з нагляду, а також резюме та заповнену анкету (додається) просимо надсилати на електронну адресу: koroeva@moz.gov.ua або iryna.koroieva@undp.org.

 

З інформацією про наглядову діяльність Комісії з нагляду можна а також про вимоги до членів Комісії з нагляду можна ознайомитись за наступним посиланням: http://moz.gov.ua/komisija-z-nagljadu.

 

Контактна особа – Короєва Ірина Миколаївна, тел. +380 (66) 086-50-66.