Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 27.04.2018 № 824 "Про затвердження Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України на 2018 рік"

27 квітня 2018
878

Статус: Чинний

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

27.04.2018 N 824

м. Київ

Про затвердження Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України на 2018 рік

 

На виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2017 року № 1106 «Про виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони», пункту 3 розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 року № 474 «Деякі питання реформування державного управління України», розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року № 244 «Про затвердження плану пріоритетних дій Уряду на 2018 рік» та відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити План діяльності Міністерства охорони здоров’я України на 2018 рік, що додається (далі – План).

 

2. Заступникам Міністра відповідно до розподілу функціональних обов’язків забезпечити координацію робіт з виконання Плану та постійний контроль за дотриманням строків їх виконання.

 

3. Визначити генерального директора Директорату стратегічного планування та євроінтеграції Литовченко І.А. відповідальною за координацію виконання розділу I Плану «Заходи Міністерства охорони здоров’я України, передбачені середньостроковим планом пріоритетних дій Уряду до 2020 року та планом пріоритетних дій Уряду на 2018 рік» та розділу II Плану «Заходи Міністерства охорони здоров’я України з виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їхніми державами-членами, з іншої сторони».

 

4. Визначити начальника Відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу Махновець О.П. відповідальною за збір та узагальнення інформації щодо виконання розділу III Плану «Заходи Міністерства охорони здоров’я України з реалізації Стратегії реформування державного управління України на 2018 рік».

 

5. Визначити начальника Управління організаційного забезпечення роботи апарату Величко І.М. відповідальною за збір та узагальнення інформації щодо виконання розділу IV Плану «Заходи Міністерства охорони здоров’я України з організації виконання Плану роботи Міністерства охорони здоров’я України на 2018 рік».

 

6. Керівникам структурних підрозділів МОЗ України, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра охорони здоров’я України, у межах повноважень:

1) забезпечити безумовне виконання Плану;

2) щомісяця до 05 числа подавати до Директорату стратегічного планування та євроінтеграції інформацію про стан виконання розділів III Плану;

3) щокварталу до 05 числа подавати до Відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу інформацію про стан виконання розділу III Плану;

4) щокварталу до 01 числа подавати до Управління організаційного забезпечення роботи апарату інформацію про стан виконання розділу IV Плану.

 

7. Генеральному директору Директорату стратегічного планування та євроінтеграції Литовченко І.А., начальнику Відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу Махновець О.П., начальнику Управління організаційного забезпечення роботи апарату Величко І.М. щокварталу до 10 числа інформувати Державного секретаря Янчука А.О. про стан виконання відповідних розділів.

 

8. Державному секретарю Янчуку А.О. забезпечити інформування щокварталу в.о. Міністра Супрун У. про стан виконання Плану за відповідний період.

 

9. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Державного секретаря Янчука А.О.

 

В.о. Міністра У. СУПРУН