Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Оголошення та анонси

Оголошення 08 січня 2019, 16:45 м. Київ, вул. Грушевського, 7
08 січня 16:45

Запит на надання висловлень зацікавленості,
(Консультаційні послуги – індивідуальний консультант)

 

Україна
Позика 8475-UA
Проект «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»
Міністерство охорони здоров’я України
Вакансія: Консультант з інституційної та нормативної підтримки впровадження системи діагностично споріднених груп (ДСГ) та нового фінансового механізму в Україні

(пакет № IC-2.1.1)

 

 

Уряд України отримав від Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку позику № 8475-UA на фінансування проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» (далі – Проект) і має намір витратити частину цієї позики для оплати консультаційних послуг Консультанта з розбудови організаційних спроможностей.

 

Консультаційні послуги включають: надання послуг консультанта з координації пілотування  нового підходу до кодування для запровадження фінансової системи оплати, заснованої на результаті (пролікований випадок), а не утримання (кількість ліжкомісць), зокрема технічної та консультаційної підтримки МОЗ у супроводі контракту № QCBS-2.4. Детальний перелік послуг наведено в Технічному завданні, що додається.

 

Міністерство охорони здоров’я України запрошує правомочних індивідуальних консультантів (Консультантів) висловити свою зацікавленість щодо надання вищезазначених Послуг. Зацікавлені консультанти мають надати інформацію, яка демонструє, що вони мають необхідну кваліфікацію та відповідний досвід для виконання цих Послуг.

 

Мінімальні кваліфікаційні вимоги для включення до "короткого списку" наступні:

 

- Вища освіта в одній із галузей: медицини, менеджменту, права, економіки, соціології чи іншої релевантної дисципліни;

 

- Щонайменше 3 роки досвіду проектного менеджменту в рамках міжнародних проектів з охорони здоров’я, соціальної роботи або освіти або у міжнародних компаніях

 

- Робочий рівень володіння англійською мовою

 

- Вільне володіння українською мовою.

 

Додаткова бажана кваліфікація:

 

- Знання сучасних міжнародних тенденцій у розвитку охорони здоров'я моделей фінансування, трансформації системи фінансування охорони здоров'я;

 

- Досвід роботи з державними та місцевими органами влади, місцевого самоврядування та співпраці з донорськими організаціями.

 

Зацікавленим консультантам необхідно звернути увагу на п. 1.9 Керівництва з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку», затвердженого в січні 2011 року, (переглянутого у липні 2014 р.) («Керівництво із закупівлі послуг консультантів»), в якому визначається політика Світового Банку щодо конфлікту інтересів. Консультант зобов'язується дотримуватися політики Банку щодо корупційної практики і шахрайства.

 

Відбір кандидатів здійснюється відповідно до процедури відбору індивідуальних консультантів, що викладена в Керівництві із закупівлі послуг консультантів.

 

Додаткова інформація може бути отримана за адресою, зазначеною нижче з 10:00 до 17:00.

 

Висловлення зацікавленості у вигляді резюме українською мовою просимо направляти до 17:00  22 січня 2019 р. електронною поштою (в темі зазначити: «пакет № IC-2.1.1»), або подати особисто за наступною адресою:

 

Міністерство охорони здоров’я України

вул. Грушевського, 7, Київ, 01601, Україна,
Офіс Групи консультаційної підтримки Проекту (ГКПП)

Ел. пошта: moz.wb.procurement@gmail.com, копія на dimitrenko@moz.gov.ua